Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý řeší velikost. Buď je penis příliš malý, nebo zase příliš velký. Ke spokojenosti daleko, ale naštěstí existuje mnoho způsobů, jak vše kompenzovat.

Velký penis? V těchto polohách bolest nehrozí

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 02.02.2019, 00:30 | 02.02.2019, 00:30 | tej

Každý řeší velikost. Buď je penis příliš malý, nebo zase příliš velký. Ke spokojenosti daleko, ale naštěstí existuje mnoho způsobů, jak vše kompenzovat.

 Většina kluků závidí těm, které bůh tam dole obdaroval o něco více. Jenže si neuvědomují, že i ti „šťastnější“ mají se sexem značné potíže. Holky se toho většinou bojí, protože se přirozeně strachují o bolest. Nemusí to však být tvůj problém, pokud budeš vědět, jak se s tím vypořádat. Poradíme ti, které polohy jsou s velkým penisem nejlepší a u kterých ti bolest nehrozí.

 

Jak začít

 

Největším problém při sexu je psychika. V případě, že se kluk svlékne a před tebou vytasí nádobíčko o rozměrech koňských pohlavních orgánů, je jasné, že to moc na psychice a uvolnění nepřidá. Zkus nemyslet na nic jiného, než je sex. Uvolni se, užívej si jeho polibků a dotyků. Jedině tak budeš dostatečně připravená. V případě, že budeš celou dobu myslet na to, aby to nebolelo, se dostatečně nevzrušíš a sex je pak mnohem bolestivější. Můžete zezačátku vyzkoušet třeba lubrikant, který vám v mnohém pomůže.

 

Začněte pomalu

 

Sex není žádný závod, ve kterém je vítězů a poražených. Pokud se tedy nebavíme o dosažení orgasmu. Není kam spěchat, a tak si dejte na čas. Počáteční tempo bys měla určovat ty a hlavně na nic nespěchej. Rukou si zvol ten nejlepší směr zasunutí, a jestliže na tebe moc spěchá, zpomal ho.

 

 

Misionář

 

Během této polohy se pochva rozevře dostatečně, což zamezí případné bolesti u sexu s partnerem, který má co do činění s větším objemem. Pokud je partnerův penis navíc ještě dlouhý, mysli na to, že bys měla mít zadeček pod úrovní trupu, a tak si ho ničím nepodepírej. Během sexu můžeš navíc regulovat hloubku sexu tím, že zadeček zatáhneš za úroveň nohou. Nejlepší volbou je tisknout k sobě kolena, což mu znemožní maximální hloubku, a tak si to užiješ daleko lépe.

 

Na koníčka

 

Tato poloha má v případě velkého penisu jednu ohromnou výhodu. Celé tempo reguluješ pouze ty, což ti umožní volit hloubku a tempo dle chuti a libosti. Je v podstatě jedno, jestli se k němu otočíš zády nebo zepředu, hlavně, že můžeš sama určovat celé milování.

 

 

Ve stoje

 

Rozhodně nevyužívej polohy ve stoje, kdy se opřeš o zeď a vysuneš zadeček. Místo toho si opři jednu nohu třeba o stolek a druhou nech volně na zemi. Dobrou variantou také je takzvané zavěšení. To je poloha, při které tě partner chytí za zadeček, přičemž ho obejmeš rukama kolem krku a nohama kolem trupu. Z počátku ti polohy ve stoje mohou připadat nestabilní, ale brzy si zvykneš. V každém případě by tě měl kluk trochu podepírat nebo se můžeš opřít.

 

Jaké polohy jsou naprosto tabu?

 

Zejména za začátku vol pouze polohy, které partnerovi znemožní úplný zásun. To jsou ty, které jsme popsali výše. Rozhodně zapomeň na veškeré polohy zezadu a ty, při kterých máš nohy příliš od sebe. Během celého sexu bys neměla mít vystrčenou pánev dopředu, ale snaž se mít vždy před ní své nohy. Jedině tak zabráníš případné bolesti.

 

Chce to čas

 

Poševní svalstvo je přizpůsobivé a rozhodně potřebuje trochu času. Ničeho se neboj a s přítelem vyzkoušejte všechny možné polohy, jedině tak zjistíte, které ti vyhovují a které naopak ne. Postupem času se poševní svalstvo víc roztáhne, a tak si budete moci vyzkoušet i ty, které jsou pro začátek zapovězené.8 hlasů
Vaše hodnocení