Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Poznala jsi nového kluka, jenže po zkušenostech s těmi minulými máš trochu strach, co od něj čekat. Nechceš nalítnout a snažíš se zjistit, co je zač, dřív, než do toho spadneš až po uši. Známe trik, který ho může prozradit.

Věrný, nebo záletník? Vyčti mu to z obličeje

Romantika
zdroj: Thinkstockphotos Romantika
aktualizováno 30.06.2014, 11:53 | 30.06.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Poznala jsi nového kluka, jenže po zkušenostech s těmi minulými máš trochu strach, co od něj čekat. Nechceš nalítnout a snažíš se zjistit, co je zač, dřív, než do toho spadneš až po uši. Známe trik, který ho může prozradit.

To, jestli je kluk věrný a důvěryhodný, nebo má naopak sklony k nevěře a bude podvádět, se prý dá snadno vyčíst z tvaru jeho obličeje. Čím širší obličej má, tím spíš bude mít sklony k nevěře a k záletům. Kluci s užším obličejem by tedy měli být spolehlivější a důvěryhodnější.

 

Čím to je? Širší obličej se totiž jeví jako mužnější, jeho nositelé si tedy připadají jako větší chlapáci. Cítí se být pro opačné pohlaví naprosto neodolatelní, a tak loví a flirtují o sto šest a s věrností se moc nepářou.

 

Co je na tom pravdy? Můžeš to otestovat sama a zkusit zjistit, zda tvoji kamarádi a bývalí partneři, kteří mají širší obličej, mají skutečně sklony ke lhaní, podvádění a k nevěře.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co o něm prozradí jeho spodní prádlo?
Vyber si sport přesně podle své povahy
MAGIE: Co prozradí kyvadlo?

 

Šířka obličeje ale není jediným údajem, ze kterého se dá něco vyčíst o povaze či schopnostech dotyčné osoby. Jaké další teorie – ať už jen úsměvné, nebo ověřené vědeckým výzkumem – panují?


• O povaze se lze mnohé dozvědět z tvaru obličeje. Kulatý a oválný obličej značí přátelského a pohodového člověka. Obličej ve tvaru srdce nebo s trojúhelníkovými rysy odhalí člověka náladového a inteligentního. Hranatý obličej ukazuje na vůdčí osobnost.


• Všimni si také vzdálenosti jeho očí. Oči daleko od sebe mají lidé tolerantní, otevření, ale také trochu povrchní. Oči blízko u sebe prozrazují nízké sebevědomí a plachost. A pokud jsou oči tak akorát od sebe, máš co do činění s vyrovnanou osobností, která ví, co chce.


• Mrkni mu na ruce. Hranatá ruka ukazuje na egoistu a konfliktní osobnost. Krátké prsty odhalí člověka trochu jednoduchého. Úzké dlaně ukazují na lenivost svého majitele. Máli tvůj objev hodně vystouplé klouby, nerad se hádá a je tak trochu samotář.

 


• Tvrdilo se, že délka penisu se dá poznat podle velikosti nosu, bot, délky předloktí či velikosti dlaně. Tohle všechno jsou skutečně jen překonané mýty.


• V Americe přišli s výzkumem, který zjistit, že když muž roztáhne prsty na ruce, vzdálenost mezi konci palce a ukazováčku zhruba odpovídá délce jeho penisu. Co to nenápadně vyzkoušet a ověřit na tvém drahém? ;-)


• I Korejci mají svůj zaručený a vědecky prověřený fígl na zjištění velikosti mužské chlouby. Zkoumali poměr délky ukazováčku a prsteníčku. Čím je prsteníček vůči ukazováčku delší, tím má prý muž větší penis. Pokud je prsteníček delší než ukazováček, muž má častěji nadprůměrný penis. Čím je navíc rozdíl délky prsteníčku k ukazováčku větší, tím je větší i penis. Pánové nám ovšem zapomněli sdělit, co znamená, když má dotyčný prsteníček kratší než ukazováček. 
• Délku prsteníčku a ukazováčku porovnávali i vědci z Kalifornie. Ti ovšem přišli s jinými závěry. Podle jejich studie má většina heterosexuálů delší prsteníček než ukazováček. Pokud je ukazováček delší než prsteníček, svědčí to o homosexuální orientaci. Jestli tohle platí i pro holky (což výzkum neříká), tak při pohledu na své prsty musím překvapeně konstatovat, že bych nejspíš měla být lesba. Co říct závěrem? Že je nespíš lepší, brát tyto "seriózní" výzkumy s rezervou a pokud chceš zjistit, jak je tvůj objev obdařen, asi nezbude, než se mu podívat přímo do kalhot.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Objevily se fotky ženy, s níž byl nevěrný přítel Jennifer Lopez. A není to žena...

Šokující odhalení: Sepéši podváděl Bartošovou s dívkami i chlapci10 hlasů
Vaše hodnocení