Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některé dívky jsou vzrušivější než jiné, a tak se jim při sexu stává, že zkrátka hodně tečou. Sice byste mohly namítnout, že je to pořád lepší než být suchá a dřít. Nedostatečné zvlhčení se však dá snadno vyřešit lubrikantem, co ale dělat, když se...

Vlhnete, ale až moc? Tipy, jak mokro mezi nohama trochu potlačit

sex
zdroj: Getty Images sex
aktualizováno 05.08.2019, 00:00 | 05.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Některé dívky jsou vzrušivější než jiné, a tak se jim při sexu stává, že zkrátka hodně tečou. Sice byste mohly namítnout, že je to pořád lepší než být suchá a dřít. Nedostatečné zvlhčení se však dá snadno vyřešit lubrikantem, co ale dělat, když se vám pod pochvou během milostného aktu vytváří loužička?

Pokud je to váš případ, tak máte na jednu stranu výhodu. Zřejmě se při sexu dokážete dostatečně uvolnit a vždycky se také snadno vzrušíte. Klukům se to většinou líbí, mimo jiné jim totiž dopřáváte pocit, že to s vaším tělem skutečně umí. Příliš velká vlhkost ale někdy může dost znesnadňovat situaci.


Nestyďte se


Pokud už jste párkrát slyšely, že váš partner nikdy žádnou dívku takhle vlhkou neviděl, nic si z toho nedělejte. Rozhodně si nezačněte myslet, že určitě nejste normální a že zase budete mít flek na povlečení. Jestli vám nějaký kluk něco vytkne, tak je problém úplně někde jinde.


Co když to až moc klouže?


Když je totiž dívka moc vlhká, tak je její pochva zpravidla i dobře rozevřená. Kvůli tomu však nemusí docházet k dostatečné stimulaci penisu, zvlášť pokud má menší velikost. Muž pak získá pocit, že se ve vaší vagíně utápí a nedokáže ji dostatečně zaplnit, jakoby přirážel do prázdna. Někdy dokonce dochází ke ztrátě erekce. Vyřešit to ale můžete vhodnou sexuální polohou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak mu říct, že nechcete mít sex? 3 různé důvody, 3 skvělá řešení
Vyzkoušej v létě sex ve vodě
Sex: Co dělat, když tě TO bolí?


Buď se snažte pochvu co nejvíc stahovat nebo si například dejte při sexu nohy co nejvíc k sobě, aby byl penis sevřenější. Tím také vyteče ven mnohem méně tekutin. Stejně tak můžete zkusit kondom s hrubší strukturou nebo výstupky a v krajních případech existuje vaginální krém, který snižuje vlhkost.


Zkraťte předehru


Nejste tak mokré náhodou kvůli tomu, že se vám partner během předehry věnoval až moc? Pokud k sexu přistoupíte až po víc než půl hodině zahřívání, tak se není čemu divit. Příště na to skočte rovnou a uvidíte, že tam nebude tolik mokro.


Odsávání


Jestli vám poševní šťávy sex opravdu znesnadňují, není nic jednodušší než místo trochu vysušit. Klidně využijte papírové ubrousky nebo tampon a pojměte to jako součást předehry. Neotřete se ale až moc, aby to pak vašeho kluka naopak chvíli nedřelo.

 

sex
(Foto: Getty Images)


Chladnější místnost


Obvykle je pro ženu těžší zvlhnout, když je chladněji. Příště se proto zkuste s přítelem pomilovat v nějaké klimatizované místnosti. Přináší to ještě další výhodu, po milostném výkonu nebudete tolik zpocení.


To přejde


Nebojte se, že budete takhle vlhké po celý život. S postupem času se lubrikace vagíny mění a je možné, že za pár desítek let budete mít s jejím zvlhčením naopak problém. Proto si tento stav užívejte, dokud to jde.1 hlasů
Vaše hodnocení