Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Většina párů se miluje večer nebo v noci. Odborníci však poukazují na to, že bychom měli dát šanci sexu i během jiných částí dne. Co třeba hned ráno?

Vrhni se na něj hned ráno! Ranní milování má hned 4 úžasné výhody

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 15.05.2018, 18:10 | 15.05.2018, 17:17 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Většina párů se miluje večer nebo v noci. Odborníci však poukazují na to, že bychom měli dát šanci sexu i během jiných částí dne. Co třeba hned ráno?

Intimita na vrcholu

Celou noc jste strávili bok po boku, nemáte na sobě toho mnoho oblečeného, jste zachumlaná v teplých peřinách, probouzíte se, nemáte ani vyčištěné zuby a posledních pár hodin jste vedle sebe pochrupkávali a slintali na polštář. A stále cítíte touhu se milovat! Jen máloco je totiž tak intimní, jako sex za úsvitu. Lidé jsou zranitelní, neskrývají se a nepředstírají.

 

Láska po vašem boku

Stává se vám, že občas se probudíte ráno dříve než váš partner a chvíli se díváte, jak po vašem boku spokojeně spí. Tehdy si určitě v duchu řeknete, jaké jste měli štěstí, že jste pro sebe našli takového úžasného člověka. Tyto chvíle jsou tak krásné a člověk při nich cítí velmi mnoho lásky a také touhy. Pokuste se probudit partnera a ukažte mu, co cítíte - sladkým milováním.

 

 

Žádná velká námaha

Nyní trochu praktických rad. Někdy vynaložíte mnoho úsilí na to, abyste "přemluvili" partnera k milování. Ale ráno to až taková námaha není. Pokud jste v posteli, nevyžaduje se po vás žádná velká fyzická aktivita. Prostě se pomilujete. Nic víc.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Na TOHLE milování nezapomene
Milování má být krásné! Kdy se na sex radši vykašlat?
Staň se královnou francouzského milování

 

Dokonalý začátek dne

Vědci ranní sex velmi chválí. Je známo, že milování je skvělým prostředkem, který dokáže pořádně zlepšit náladu. A to zrovna není od věci – budete se usmívat už od probuzení, protože váš mozek "plave" v těch správných hormonech a nějaký stres na vás tak snadno nedolehne.

 

Hubnete bez tělocviku

Když si s partnerem užijete půlhodinku milování, klidně zapomeňte na ranní rozcvičku. Za těchto 30 minut sexu muži spálí asi 120 a ženy kolem 90 kalorií. A co si budeme namlouvat? Milování je určitě příjemnější než například sady a lehy.0 hlasů
Vaše hodnocení