Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kluci ho milují, mnoho dívek se mu vyhýbá. Řeč je o orálním sexu, který pánské pokolení doslova zbožňuje. Pravdou zůstává, že většina holek k němu přistupuje skepticky, což se potom projeví i na samotném provedení. Nauč se základním trikům, díky k...

Vyhýbáš se ORÁLNÍMU SEXU? Víme, jak si ho zamilovat

Sexuální hrátky
zdroj: Thinkstockphotos Sexuální hrátky
aktualizováno 04.06.2018, 00:00 | 04.06.2018, 00:00 | Krásná.cz

Kluci ho milují, mnoho dívek se mu vyhýbá. Řeč je o orálním sexu, který pánské pokolení doslova zbožňuje. Pravdou zůstává, že většina holek k němu přistupuje skepticky, což se potom projeví i na samotném provedení. Nauč se základním trikům, díky kterým se z tebe stane přebornice! Uvidíš, že se tvůj kluk bude rozplývat blahem.

Možná i ty přistupuješ k orálnímu sexu jako k povinnosti, kterou musíš splnit, aby tvůj kluk byl spokojený. Právě tento přístup vede k tomu, že jsi z orálního sexu znechucená a chceš se mu mermomocí vyhnout. Na druhou stranu by ale byla velká škoda, kdybys na orální sex zanevřela. Hoď stud i obavy za hlavu a pojď se stát mistryní světa v orálním sexu. Je to jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát.


Hlavně v klidu!

Pokud patříš mezi holky, které se orálnímu sexu vyhýbají jako čert kříži, pak začni u sebe! Zkus si uvědomit, že na této sexuální praktice není nic špatného. Zároveň se ale do ní nenech natlačit. Prováděj ji pouze ve chvílích, kdy se na ni doopravdy cítíš a nikdy nenech kluka, aby tě do orálního sexu tlačil a nutil. Nejlépe uděláš, když tomu necháš volný průběh. Ideální okamžik určitě přijde a ty si ho užiješ na 100 %.

 

 

V momentě, kdy cítíš, že se k orálnímu sexu schyluje, zaveď svého miláčka do koupelny. Dejte si dlouhou sprchu, během které se nejen vzájemně umyjete, ale i pomalu navnadíte na orální sex. Pokud chceš zažít něco nevšedního, můžeš s touto praktikou začít už právě ve sprše. Nejen, že jde o super místo, ale zároveň ti kapičky vody mohou usnadnit práci. Během orálního sexu je totiž nanejvýš důležitá vlhkost. Kapky vody spolu s tvými slinami dokážou hotové zázraky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NEHODA PŘI SEXU, která se může stát každému! Jak ji bez stresu vyřešit?
Nejšílenější sexuální hračky! S nimi to nikdy nezkoušej
Známe trik, jak na bezbolestný ANÁLNÍ SEX! Neuhodneš, o co jde


Správné tempo

Asi se shodneme na tom, že jedním z nejdůležitějších faktorů je tempo. Pokud zvolíš správné tempo, pak máš vystaráno! Začátek může být pozvolný a romantický, následně se přesuň k rychlejšímu tempu. Kluci milují, když vidí, že si s penisem hraješ. Tohoto faktu využij a zkus během orálního sexu zapojit i své ruce. Dotýkej se nejen penisu, ale i varlat, která samozřejmě můžeš začlenit i do ústních hrátek. Během orálního sexu se nedrž zajetého standardu, ale naopak zkus prostřídat více technik. V jednu chvíli můžeš sát, za chvilku naopak jemně lízat. Věř, že všechno je dovoleno! V případě, že tě orální sex bude natolik vzrušovat, neboj se zapojit i další partie tvého těla. Co si takhle položit penis mezi ňadra? Jednoduchý trik, který tvého kluka dostane do kolen!

 


Spolknout, nebo nespolknout?
Pravdou zůstává, že většina holek se orálnímu sexu vyhýbá především proto, aby nemusely spolknout sperma. Chápeme, že ti tento předkrm není příjemný, a proto by byla hloupost, aby ses do polykání nutila. Zároveň ale není dobré, abys před klukem ukazovala, že je ti sperma nepříjemné. Jaké je tedy řešení? Popros svého přítele, aby finále provedl na bříško nebo třeba na prsa. Některým klukům se líbí, když mohou „označkovat“ tvá záda nebo místečko těsně nad zadečkem. Uvidíš, že díky tomuto způsobu budeš spokojená nejen ty, ale i tvůj kluk!0 hlasů
Vaše hodnocení