Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud chceš svého miláčka přivést k extázi, nemusíš s ním zrovna spát. Stačí vědět, kam máš sáhnout. A my ti s tím poradíme.

Výlet po jeho erotogenních zónách

erotická masáž
zdroj: Getty Images erotická masáž
aktualizováno 16.07.2019, 15:00 | 16.07.2019, 00:00 | Krasna.cz/lk

Pokud chceš svého miláčka přivést k extázi, nemusíš s ním zrovna spát. Stačí vědět, kam máš sáhnout. A my ti s tím poradíme.

Penis není jediné místo na klučičím těle, které můžeš laskat, aby to tvého přítele vzrušovalo. Těch míst je daleko víc a možná bys to do nich na první pohled ani neřekla. Je ale důležité si uvědomit, že každý člověk je jiný a že každému se líbí něco jiného. Proto když jedna erotogenní zóna nefunguje, nešil, že něco děláš špatně, a přesuň se k jiné. Také vyzkoušej různé síly doteků, někdy stačí polechtat peříčkem, nebo pramínkem tvých vlasů, jindy musíš docela silně štípnout, či zatlačit.

Takže univerzální návod ti nedáme, ale věř, že zkoušet, co tvého přítele vzrušuje, vás bude bavit oba. A třeba přijdete i na nějaké erotogenní zóny, které jsme zde neuvedli.

Oči
Nikdy nezapomínej na to, že pohled na tvé tělo oblečené do sexy prádla tvého přítele neskutečně vzruší. Takže přípravu neodbývej a výběru prádla věnuj pořádnou pozornost. A pokud se budete laskat navzájem, nestyď se příteli ukázat, když udělá něco, co se ti líbí. Uvidíš, jak ho to rozparádí.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Připrav ho erotickou masáží
Poznej své tělo, abys dosáhla orgasmu
Erotické sny a fantazie: co je ještě normální?

Uši
Většina kluků má ráda mazlení s ušními lalůčky, ale někteří jsou zde hodně lechtiví. Polibky na ucho také mohou způsobit příjemné šimrání, můžeš i jemně kousat nebo olizovat. V tomto případě pozor na sliny, pokud bude mít přítel v uchu kaluž, moc sexy mu to nepřijde.

Nos

Tvůj čich je jemnější, ale pro něj jsou čichové vjemy víc vzrušující. Dej tedy pozor, jak a čím voníš. Tady neplatí, že čím víc tím líp, ale páchnout potem bys taky neměla. Nejlepší je nějaká jemná vůně, která ale nepřehluší přirozenou vůni tvého těla.

 

erotická masáž
(Foto: Getty Images)

 

Rty
Přejížděj svými ústy přes jeho, nejdřív jemně, pak naléhavěji – jako bys ho chtěla povzbudit. Před polibkem si rty zlehka olízni, toto gesto kluky opravdu vzrušuje. Neboj se opět vyzkoušet nežné okusování rtů, můžeš přejíždět jazykem přes zuby nebo něžně laskat okolí rtů... V iniciativě se meze nekladou.

Ruce
Líbej, lechtej, lízej, hlaď ho po dlani... Cokoliv uděláš, bude to jako drobný přílib pozdějších něžností a jeho tělo na to zareaguje vzrušením. Doopravdy ho ale vzruší, když jeho ruce zavedeš na místa na tvém těle, kde se ti bude líbit jeho laskání. A nemusíš hned "tam“, dej si jeho ruce na zadek, nebo na prsa.

Bradavky
Možná se budeš divit, ale bradavky nejsou jen tvou doménou. I kluci reagují na jejich dráždění vzrušením, takže se neboj je najít nejdřív prsty a pak i jazykem. Lehce mni, mačkej, kousej, lechtej... Bradavky stejně jako penis obsahují ztopořivou tkáň, takže pokud se tvému příteli bude líbit, co s nimi děláš, určitě to poznáš. Bradavky ti pod prsty ztuhnou.

 

 

Penis
Neboj se tohohle kousku (tohle spojení před ním nepoužívej :-) klučičího těla. Tady jsou kluci samozřejmě nejcitlivější, takže musíš opatrně. Ale ať budeš dělat cokoliv – hladit, lechtat, lehce mnout, foukat – bude se mu to líbit. Až se trošku osmělíš, můžeš zkusit i stimulaci pusou, ale pokud se na to necítíš, nenech se nutit!

Šourek
Vezmi ho do dlaně nebo do úst, ale nikdy netiskni silněji. Tento váček kůže chrání varlata a tlak na něj může být bolestivý. Pohlaď, polechtej, olízni, vyzkoušej, co má tvůj přítel rád. Pokud se tomuto místu budeš věnovat dost douho, přivedeš ho k orgasmu stejně spolehlivě, jako kdybys hladila penis.

Prsty u nohou
Pokud se tvůj přítel nepařil celý den v uzavřených teniskách, můžeš věnovat trošku pozornosti i jeho prstům na nohou. Cucání a olizování palce totiž klukům připomíná tvou "práci“ v jejich rozkroku, takže je to vzrušuje.

Další erotogenní zóny, které můžeš vyzkoušet: krk, šíje, pupík, záda, loketní a podkolenní jamky, boky, zadek, chodidla. Je jen na tobě, které části jeho těla se chceš věnovat! Vždycky to ale musíš dělat s láskou a nejdříve jemně a postupně přitvrzovat, aby to přítele nebolelo.7 hlasů
Vaše hodnocení