Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Líbí se vám jeden kluk, ten je ale zadaný. Co když ale naprosto přesně víte, že dívka, se kterou chodí, pro něj není ta pravá? Například už jste ji viděly, jak se líbá s někým jiným, nebo jste si jisté, že svého kluka, kterého byste chtěly, ve sku...

Vysněný kluk chodí se špatnou dívkou? Zabojujte o něj!

žárlivost
zdroj: Getty Images žárlivost
aktualizováno 13.08.2019, 00:00 | 13.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Líbí se vám jeden kluk, ten je ale zadaný. Co když ale naprosto přesně víte, že dívka, se kterou chodí, pro něj není ta pravá? Například už jste ji viděly, jak se líbá s někým jiným, nebo jste si jisté, že svého kluka, kterého byste chtěly, ve skutečnosti jen využívá. Jak můžete zasáhnout?

Může jít jak o vašeho vyhlédnutého kluka, tak o kamaráda, kterému byste chtěly pomoct. Sice s někým chodí, vy jste si však naprosto jisté, že se k němu dotyčná vůbec nehodí. Možná vás napadne, že byste mu to měly narovinu říct. Tím by ale mohl získat pocit, že ho jen kritizujete a příště by nemusel mít tak velkou chuť se s vámi zase bavit. Postupujte proto opatrněji.


Ujasněte si samy pro sebe, proč je podle vás ve špatném vztahu


Nejdřív se samy ujistěte, že jsou vaše domněnky správné. Proberte váš dojem z jejich vztahu ještě s další kamarádkou a zeptejte se jí, jestli na to má stejný názor. Pokud by totiž všem ostatním připadali jako ideální pár, je možné, že váš úsudek pouze zkreslila žárlivost a touha po tom, aby chodil raději s vámi.

 

žárlivost
(Foto: Getty Images)


Stojí vůbec o vaši pomoc?


Má i někdo další z vašeho okolí pocit, že váš idol nebo kamarád chodí s nesprávnou osobou, která na něj má špatný vliv? Nenápadně zjistěte, jestli si to samé nemyslí i on. Třeba si to jen nechce připustit nebo neví, jak situaci řešit. Třeba se ho zeptejte, jestli je šťastný a zda by něco nechtěl změnit. Pokud vám odpoví, že si vztahem není tak jistý a spousta věcí mu vadí, jste na dobré cestě. Nechte ho, aby se vám svěřil a nabídněte mu, že se vám může kdykoliv vypovídat a s čímkoliv mu pomůžete.


Tím si k vám vybuduje důvěru, časem na vás hodně dá, a když mu později poradíte, jestli by nebylo nejlepší se rozejít, tak vaše slova opravdu vezme v potaz. Také mu můžete říct, co byste vy dělaly jinak, kdybyste byly jeho přítelkyně. Nic ale neuspěchejte a spíš ho nechte, aby k těmto závěrům došel sám.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jsi žárlivá mrcha?
Naučte se obrátit žárlivost ve svůj prospěch!
Láska podle zvěrokruhu: Která znamení jsou nejvíc žárlivá?


Jestliže vám ale bude tvrdit, že je všechno v nejlepším pořádku, bude pro vás mnohem těžší zasáhnout. Nenuťte mu vaši přítomnost, jinak byste o něj mohly přijít úplně. Mohl by mít pocit, že se mu snažíte něco podsouvat a nechápal by, o co se vlastně snažíte.


Spolčete se s jeho kamarády


Víc hlav víc ví. Pokud byste mu opravdu chtěly pomoct, aby se z toxického vztahu dostal, ať už z kamarádství nebo protože ho chcete pro sebe, vezměte to přes kamarády. Většina kluků se bude jejich radami řídit mnohem víc než těmi vašimi. Pokud není jeho přítelkyně v partě kamarádů oblíbená, zkuste s nimi probrat, co si o tom všem myslíte. Řekněte ostatním, že byste byly rády, aby byl dotyčný šťastný a zda by s ním o tom nepromluvily. To určitě zabere!


Sbírejte důkazy


Pokud nic z toho nevyšlo, nezbývá vám než trochu zariskovat. Dejte se s dotyčným klukem nezávazně do řeči a jen tak mimochodem prohoďte, jestli mu nevadí, co jeho přítelkyně dělá za jeho zády. Když se bude divit, ukažte mu fotky nebo mu řekněte, ať se na to zeptá ještě někoho dalšího a zjistí si, o co jde. Bude to v něm hlodat!


NÁŠ TIP: Na to, jak se jeden takový kluk zamiloval do špatné dívky, se podívejte ve filmu Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň. Katie by se chtěla stát zpěvačkou, její nevlastní sestra jí ale kazí plány. Nejenže si přisvojila její hlas, také se jí ale snaží přebrat vysněného kluka. Jak Katie zasáhne? Podívejte se v neděli 18. srpna 2019 od 9:55 na Nově.

 0 hlasů
Vaše hodnocení