Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud jde o sex, zaměřuješ se pouze a jen na samotný pohlavní styk a orálního se stydíš? Je důležité, abys ho začala brát jako něco, co ti dokáže zlepšit sexuální život, a přestala se stydět. My ti řekneme, jak na to.

Zahoď stud a dopřej si orální sex

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 28.02.2016, 00:54 | 28.02.2016, 00:54 | Krasna.cz/an

Pokud jde o sex, zaměřuješ se pouze a jen na samotný pohlavní styk a orálního se stydíš? Je důležité, abys ho začala brát jako něco, co ti dokáže zlepšit sexuální život, a přestala se stydět. My ti řekneme, jak na to.

Sexem se nemyslí pouze samotný styk, ale jednoduše vše, co k němu patří - od smyslového kontaktu, mazlení, předehry až po orální stimulaci. Orální stimulací se zase nemyslí jen sání a hraní si s intimními místy, ale také líbání částí těla, kde nám je to jednoduše příjemné.

Tobě může orální sex přinést hned několik výhod - delší předehru, větší prokrvení pohlavních orgánů, relaxaci a také vlhčí prostředí tvých intimních míst. Orální sex tě navíc naučí, co se ti od tvého partnera líbí. Bohužel, největším problémem občas bývá, že se dívky při orálním sexu stydí a pak ho odmítají. Je to nejčastěji z těchto důvodů:

Vzhled genitálií

Své genitálie musíš znát už od mala, víš, jak vypadají, znáš jejich tvar. Ale pokud ses o takové věci nikdy moc nezajímala, možná nejsi příliš znalá v tom, jak tam dole vypadáš a to pak vytváří pohlavní stud. Každá žena vypadá tam dole jinak, ať už jde o velikost stydkých pysků nebo klitorisu. Studie dokazují, že neexistuje normální velikost stydkých pysků, takže rozhodně neposuzuj, zda ty tvé takové jsou, nebo ne. Když se tam dole budeš mít ráda a začneš se brát taková, jaká jsi, nebudeš se tolik stydět, což ocení i tvůj partner.

 

Nahé tělo
Pokud jsi své tělo nikdy nezkoumala, možná se stydíš, jak tam dole vypadáš. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Nízké sexuální sebevědomí

Přestaň se posuzovat, nebo dokonce obviňovat, že v sexu nejsi nebo nebudeš dost dobrá. Musíš umět věřit sama sobě, protože jedině tak si budeš orální sex užívat. Jestliže ti první orální sex moc neříkal, nepřipadalo ti to příjemné, chyba nemusí být v tobě, ale v technice tvého milého. Nestyď se a řekni mu, kde se ti to líbí a jak je ti to příjemné. Komunikace je velmi důležitá. Orální sex vyžaduje trochu znalosti, techniky a praxe, aby byl příjemný, takže se neboj říct, co máš ráda.

PŘEČTI SI TAKÉ:
SEX NA PLÁŽI: Pozor na čumily i zadřený písek
NECHUTNÉ: Tak na těchto místech se sexu vyhni!
Překonej hrůzu z orálního sexu

Zápach


Některé dívky mají strach, že svému klukovi nebudou vonět. Tvoje přirozená vůně je ale plná feromonů, které přitahují tvého kluka ještě víc. Pokud budeš dodržovat pravidelnou hygienu, bude tvá vůně zdravá a pro partnera přitažlivá.
Nic ale nepřeháněj, protože pokud budeš svoje intimní místa doslova drhnout, můžeš si tak narušit přirozenou pH rovnováhu, což pak způsobí infekci, která má za následek zápach. Tam dolů si rozhodně nestříkej ani žádné parfémy a podobně. Přijmi svou přirozenou vůni a uvidíš, že jedině tak se svému klukovi budeš líbit nejvíce.

 

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Orální sex vymazlený o třídu výš
Jaký jste typ milovnice? OTESTUJTE SE a změní to váš vztah!

Nedostatek důvěry

Dalším důvodem, proč svého kluka možná nechceš pustit tam dolů, může být psychika. Musíš odstranit psychické zábrany, které se ti v průběhu vývoje tvého sexuálního života mohou postavit do cesty. Jestliže máš nějakou negativní sexuální zkušenost, může to mezi tebe a tvého kluka postavit zeď a ty se pak stydíš nechat si udělat orální sex. Neboj se proto s ním mluvit o tvých starostech. Uvidíš, že se ti uleví a zábrany pak zahodíš daleko rychleji.6 hlasů
Vaše hodnocení