Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Milostná předehra rozhodně k sexu patří, a pokud se nejedná o nějakou rychlovku, nauč se ji se svým klukem pořádně vychutnat. Uvidíš, že nebudeš litovat. Je taky možné, že právě díky kvalitní předehře snáze dosáhneš orgasmu. :-)

Zaostřeno na předehru

aktualizováno 18.03.2011, 00:32 | 18.03.2011, 00:00 | Krásná.cz/křž

Milostná předehra rozhodně k sexu patří, a pokud se nejedná o nějakou rychlovku, nauč se ji se svým klukem pořádně vychutnat. Uvidíš, že nebudeš litovat. Je taky možné, že právě díky kvalitní předehře snáze dosáhneš orgasmu. :-)

My holky milostné hrátky před sexem vyžadujeme mnohem víc než kluci.To ale neznamená, že se kluci předehrám vyhýbají. Právě naopak, mají ji taky rádi, jen ne tak dlouho jak my. Spíše je zajímá samotná akce. :-)


Pro nás je předehra něco jako posvátný rituál. Chceme se mazlit, líbat, hladit, dotýkat a hrát si, a právě díky těmto trikům se umíme dokonale nažhavit, a tím lépe připravit na samotný sex. Je obecně známo, že kluci se umí vzrušit poměrně dost rychle. Holky to takhle jednoduché nemají. V případě, že holka není vzrušená, nevychutná si tolik samotný sex a často ani nedosáhne orgasmu. Proto je velmi důležité, abyste si předehru oba užili.


Ukaž tedy svému klukovi, že i delší předehra může být fajn.


Líbejte se


Líbání je opravdu základ každé předehry. Tento důkaz vzájemné lásky se postará o to, abyste se oba cítili dobře. Letmé polibky, francouzské líbání nebo jemné kousání či sání, tohle všechno je povoleno. A nemusíš se soustředit jen na partnerovy ústa. Dovoleno je úplně vše, kromě těch nejvíc intimních míst, ty si nechte až nakonec. Teď je důležité, aby rostla vaše touha po tom druhém. :-)


Na jaká místa se při předehře zaměřit? Přečti si následující článek.

 


Svlékání nemusí být překážkou


Skvělou předehru můžeš udělat i z tak běžné činnosti jako je svlékání. Hodně kluků se svlékání před sexem bojí, nejvíc asi nemotorného rozepínání podprsenky. Zkuste se proto se svým klukem pomalu svléknout navzájem. Sundávej kousek po kousku a vychutnávej si každý dotek, polibek i pohled do očí.

 

A co takhle vyzkoušet striptýz?


Uvidíš, že svého kluka ohromně potěšíš. Zkus pro něj připravit takové malé představení s hudbou a intimním osvětlením, které perfektně doladí atmosféru. Vyber nejhezčí prádlo, které máš, to je základ. Ale co zbytek? Vybírej takové kousky oblečení, které půjdou lehce a smyslně svléknout. Místo vytahaného trička zvol raději halenku na knoflíčky, jejich postupné rozepínání ho bude fascinovat. Jestli na tom lpíš, můžeš si vzít kalhoty. Mnohem větší úspěch ale sklidíš se sukní, kterou pak můžeš nechat lehce sklouznout z boků na zem. Doporučuji také punčochy, nejlépe nějaké krajkované. To mají kluci opravdu rádi.


Jaké jsou songy pro striptýz? Nechej si poradit v tomto článku.


Dotýkejte se


Doteky na správném místě umí dělat opravdu divy. Zkus hladit svého miláčka jemnými doteky po celém těle, nevynechávej obličej a nezapomeň ho pohladit vlasech. Příjemné může být i škrábání, tady si ale dávej pozor, aby to tvého kluka spíše nebolelo.


Opravdu známým a osvědčeným trikem je malé peříčko, kterým můžeš partnera jemně šimrat. Aspoň si ověříš, na jakých místech je tvůj kluk lechtivý. :-)


Láska prochází žaludkem


Ano, je to opravdu tak. Proto i vy dva můžete zapojit jídlo do svého sexuálního života. Samozřejmě jen některé pochutiny budou působit opravdu sexy, a splní tak svůj účel. :-) Můžete se společně nakrmit, třeba kousky čokolády nebo ovocem. Výborná je taky například šlehačka či med. Namažte si jednotlivé části svých těl a ochutnávejte. Zvláště po medu ale doporučuji, absolvovat společnou sprchu, která vás rozžhaví ještě víc.
 

Předehra by měla bavit tebe i tvého kluka, nebojte se o ní mluvit, ale především buďte uvolnění. To co přijde spontánně, bývá mnohem krásnější, než nějaké křečovité domluvy. :-)5 hlasů
Vaše hodnocení