Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Oslavte svátek zamilovaných stylově a překvapte svého partnera netradičními dárky.

Zaperli na Valentýna: Přinášíme tři tipy na nezapomenutelnou oslavu pro něho i pro ni!

Dárek z lásky
zdroj: Thinkstockphotos Dárek z lásky
aktualizováno 12.02.2014, 00:00 | 12.02.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Oslavte svátek zamilovaných stylově a překvapte svého partnera netradičními dárky.

Vyzkoušejte romantickou lázeň s vlastnoručně vyrobenou koupelovou solí nebo svého miláčka odzbrojte smyslným striptýzem. Letos navíc vychází Valentýn na pátek, a tak si můžete užívat celý víkend. Nalaďte se na romantickou vlnu, zapalte svíčky, otevřete láhev bublinek a vneste do svého vztahu o kapku víc vášně.

 

Čím okouzlíte ženu

 

Uvařte jí skvělou večeři

 

Ženy milují, když o ně jejich protějšek pečuje a když se věnuje domácím pracím. Vezměte si proto na půl dne volno a připravte své milované romantickou večeři. Představte si, že přijde unavená z práce či ze školy a na stole uvidí zapálené svíčky, skleničky perlící bohemky, své oblíbené jídlo a vás v kuchyňské zástěře. Určitě rázem ožije a romantická nálada jí vydrží až do neděle.

 

Připravte jí romantickou koupel

 

Kde doma ženy relaxují? No přece ve vaně! Překvapte proto svou partnerku romantickou a voňavou lázní. Zapomeňte na kupované pěny. Vyrobte si svou koupelovou sůl. A jak na to? Smíchejte dva hrnky hrubozrnné soli s hrnkem jedlé sody a jemně nastrouhanou kůrou nejlépe z bio pomeranče. Do směsi přidejte dvacet kapek vonného oleje a vše pořádně promíchejte. Vyzkoušejte třeba kombinaci citrónu a pomeranče. Hrst soli vsypte do koupele a zbytek uložte do krásné skleněné nádoby.  Připravte skleničku sektu - vyzkoušejte třeba Bohemia Sekt Rosé, který se k Valentýnu hodí nejlépe. Kolem vany zapalte svíčky a domácí koupelovou sůl věnujte své partnerce jako dárek. To by bylo, aby vás do voňavé vany nepozvala.

 

Tipy na dárky k Valentýnu - 19
(Foto: Archiv firem)

 

Vezměte ji ven

 

Má vaše partnerka raději pohyb a na koupele či večeře při svíčkách si tolik nepotrpí? Vezměte ji na procházku a trochu romantiky přibalte s sebou. V okolí svého bydliště určitě najdete vyhlídku, ve které si užijete příjemné chvilky ve dvou. A do batohu zabalte lahev sektu, lehké občerstvení i plastové skleničky. Romantický výhled na město a perlení sektu jí určitě učarují. A co víc? Pokud bude dostatek sněhu, můžete se domů vrátit třeba na bobech.

 

Tipy na dárky k Valentýnu - 18
(Foto: Archiv firem)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Filmy, se kterými přežiješ Valentýna
Valentýn netradičně? Pět tipů, které zaručeně zaberou
Nejkrásnější valentýnská přání a SMS

 

Čím dostanete muže

 

Namasírujte ho

 

Žádný muž neodolá smyslné masáži, kterou mu doma připravíte. Zapalte v ložnici svíčky, pusťte jeho oblíbenou hudbu, dejte chladit láhev sektu a vyrobte si masážní olejíček. K tomu vám stačí jen kvalitní olivový olej a sušené květy levandule, které nasypete do tmavé lahvičky a necháte asi týden odstát. Když ještě vytisknete poukaz na pět domácích masáží, bude váš vyvolený v sedmém nebi.


Předveďte mu pořádný striptýz

 

Každý muž miluje, když se před ním žena svůdně vlní a svléká. Jednou za čas byste ho mohla potěšit – tak proč ne právě na Valentýna? Dejte k svátku zamilovaných dárek i sobě a investujte do kvalitního spodního prádla, které nenechá vašeho partnera klidným. Pusťte jeho oblíbenou píseň a začněte se striptýzem hned, jakmile přijde váš miláček domů. Určitě mu tímto „překvápkem“ vyrazíte dech. A pokud se přece jenom trochu stydíte, posilněte se sklenkou sektu. Striptýzový valentýnský rozjezd vám zaručí víkend plný vášně.

 

 

Připravte mu filmový večer podle jeho gusta

 

Nejen pro krásu se musí trpět. Někdy musíte pořádně trpět i kvůli lásce. Alespoň na jeden den se překonejte a udělejte si filmový večer, na kterém své drahé polovičce pustíte jeho oblíbené filmy, které třeba zrovna nemusíte. Otevřete láhev sektu a směle do toho! Během večera zkuste svého partnera svést a trumfnout Rockyho nebo Terminátora. Uvidíte, že tímto večerem u svého miláčka zabodujete a nakonec se budete i bavit.1 hlasů
Vaše hodnocení