Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nauč se při milování využívat všech smyslů a uvidíš, jaký požitek z toho budeš mít ty i tvůj přítel.

Zapoj do milování všechny smysly a zažijete extázi

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 07.01.2017, 00:32 | 07.01.2017, 00:32 | Krasna.cz/lk

Nauč se při milování využívat všech smyslů a uvidíš, jaký požitek z toho budeš mít ty i tvůj přítel.

Při sexu hrají hlavní roli doteky, a tak si někdy ani neuvědomujeme, jaký požitek a sexuální vzrušení nám mohou přinést další smysly. Pokud se naučíš labužnicky vychutnávat to, co vidíš, slyšíš, ochutnáváš a cítíš, nejenže zvýšíš vlastní sexuální požitek, ale budeš pro svého kluka prostě neodolatelná.

Pastva pro oči


Když kluk vidí něco, co mu připadá vzrušující, začne se mu do krve vylučovat velké množství testosteronu. V holkách sice hormony takhle nebouří, ale i v nich vyvolávají vizuální vjemy okamžitou touhu. Když víš, že tě kluk žádostivě pozoruje, vzruší tě to stejně, jako jeho vzrušuje dívat se na tebe.

Vyzkoušej následující trik: Zpříma se mu podívej do očí a potom se pomalu prohni v zádech. V okamžiku, kdy se mírně zakloníš, bys měla zvednout ruku a prohrábnout si vlasy a pak pohodit hlavou. Uvidíš, že se na tebe hned vrhne a vášnivě tě pomiluje.

 

Sprcha
Pohled, jak po tvém nahém těle stéká voda a pěna, ho rozpálí. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Hodně dobrým trikem, který zaručeně nenechá chladným žádného kluka, je představení ve sprše. Počkej, až bude tvůj miláček v koupelně, nebo až se půjdeš mýt, tak ho tam pod nějakou záminkou nalákej. A pak mu předvěď malé představení. Na mycí houbu si dej hodně mýdla, aby to pěnilo, a před jeho zraky se důkladně vydrbej. Nezapomeň si umýt prsa a zadeček, trošku se nakrucuj. Kombinace pohledu přes zapařené sklo, pěny a svůdných pohybů ho postaví do pohotovosti téměř okamžitě.

Nezapomeň na vůně

Čich může být při sexu velice důležitý, mezi nosem a centrem vzrušení v mozku totiž existuje přímé spojení. Stačí, aby tvůj kluk začichal něco, co se mu líbí, a jeho smysly zpozorní.

Jaké vůně ho spolehlivě rozpálí? Výzkumy ukázaly, že že muže vzrušuje skořice, levandule, vanilka a bábovka. Můžeš ho tedy navnadit svým parfémem, nebo potvrď pravidlo, že láska prochází žaludkem a upeč mu bábovku. Neboj, je jednoduchá.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Co ti ničí dobrý sex
Staň se královnou francouzského milování
Co mu říkat při milování?

A co voní nám? Přirozené klučičí pižmo. Nemyslíme týden nemytého kluka, ale takovou tu kombinaci voňavky a potu. Podle tohoto pachu totiž podvědomě rozpoznáváme genetické signály a podle čichu se orientujeme na kluka, se kterým máme šanci zplodit nejsilnější a nejzdravější děti. Není proto divu, že tělo našeho přítele nám voní téměř vždy, a to i ráno po probuzení, než se osprchuje.

Hudba do ložnice


Správně zvolená hudba dokáže navodit romantickou náladu. Musíš ale vybírat pečlivě, protože některé styly žádostivost povzbudí, jiné melodie ho zase zchladí. Velký vliv má i jeho vkus, takže se poptej, ať víš, po čem sáhnout. Pamatuj ale, že rytmus hudby bude udávat vaše tempo milování, takže pokuď se chceš něžně milovat, pusť něco pomalého. Toužíš-li po rychlovce, vyber hudbu s energickým, nepravidelným rytmem.

Nežné lechtání neocení


Při sexu kluci oceňují úplně jiné doteky než holky. Tebe většinou vzruší pomalé, jemné dráždění, které doprovází něžné polibky, on vyžaduje rychlejší, plnější a důraznější hlazení.

Pokud chceš vidět, jak z tebe šílí, zkus masírovat jeho tělo svým. Přitiskni se k němu pevně svými prsy a pak mu jimi přejížděj nahoru a dolů. Nakonec mu je přitlač k penisu. Neboj se laskat ho dost pevnými tahy, takovými, že tobě by se to už nemusely líbit - kluky doopravdy vzrušuje důrazné dráždění.

 

Sex
Kluci lechtání neocení. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Taky se mu určitě bude líbit, když mu zkusíš masírovat jeho penis svým chodidlem. Stáhni ponožku a nasměruj nohu k jeho rozkroku. Otírej se o něj prsty i chodlem, pozor jen, abys nebyla příliš drsná. Mezi oběma chodidly ho můžeš přivést až k orgasmu, ale to už chce cvik.

Svou roli hraje také jídlo

Jídlo, které sníte před milováním, může jeho průběh zásadně ovlivnit. Po ostře kořeněných jídlech se v krvi zvyšuje hladina endorfinů, které vyvolávají dobrou náladu. Než vklouznete pod peřinu, pochutnejte si na mexické nebo čínské specialitě. Endorfiny se brzy začnou uvolňovat do krve a připraví tě na vášnivou noc.

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:
Na Doma.cz řeší:
Asteroid se řítí: Čas vyzkoušet těchto 10 sexuálních radovánek
10 sexuálních předsevzetí pro spokojené milence

Také sladké chutě nabuzují stav tělesné rozkoše. Můžeš vyzkoušet moc přírodního afrodiziaka - medu. Zahraj si s ním hru. Zavaž mu oči, natři si nějaké místo medem a vyzvi ho, ať ho jazykem objeví. Uvidíš, že vzrušení vás oba brzy přemůže.12 hlasů
Vaše hodnocení