Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říká se, že kdo nežárlí, ten nemiluje. Něco na tom bude, nicméně vše má své hranice. Partnerství je především o vzájemné důvěře a o porozumění tomu druhému.

Žárlivý partner? 5 tipů, jak ho zchladit

žárlivost
zdroj: Archiv firem žárlivost
aktualizováno 13.10.2018, 00:01 | 13.10.2018, 00:01 | Terezie Gáborová

Říká se, že kdo nežárlí, ten nemiluje. Něco na tom bude, nicméně vše má své hranice. Partnerství je především o vzájemné důvěře a o porozumění tomu druhému.

Každý z nás má čas od času potřebu vyrazit si s kamarádem nebo s kamarádkou někam na oběd nebo večer na skleničku. Pokud s tím však váš partner má problém a snaží se vás urvat jen pro sebe, nevěstí to nic dobrého. Pokud se ve vztahu cítíte odříznutá od světa, je potřeba to s partnerem řešit.

 

Určitě vás do takového utlačovaného stavu dostat nechtěl. V následujícím článku vás obohatíme 5 tipy, které vám pomohou udržet partnerovu žárlivost na uzdě.

 

Uklidněte ho


Základe je pokusit se partnera nějakým způsobem uklidnit a ujistit ho, že se nechystáte jít dělat nic špatného. Pokud se chystáte s kamarádkou do kina na nejnovější holčičí komedii, vysvětlete mu to. Jedná se přece o film pro ženy, je normální, že na takový film chcete jít s kámoškou. Jeho by to nejspíš stejně moc nebavilo.

 

Hádka
(Foto: Archiv firem)

 
Zná vaše přátele?


To je klíčem k úspěchu. Jestli váš přítel nezná vaše přátele, pokuste se to co nejrychleji napravit. Možností je spousta, stačí jen vybrat něco, při čem si budete moct povídat. Vymyslete třeba nějaký společný program, večeři, piknik, bowling, zkrátka cokoliv. Obě stany se navzájem lépe poznají a vše bude o něco jednodušší.

 Chce pro vás být číslo 1


U mužů je to zkrátka tak, že chtějí být u své ženy vždy na prvním místě. Možná má partner prostě jen strach, že si zamilujete jiný životní styl, že někoho poznáte a ztratíte o něj zájem. Tomuto můžete předejít tím, že čas od času vyrazíte někam s ním a s vašimi přáteli společně. Postupem času už bude vědět, jak například s kamarádkou trávíte večery. Po čase ho to přestane bavit a bude rád, když si vyrazíte čas od času sama.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nevěra? Mužům a ženám na ní překvapivě vadí úplně něco jiného

6 důkazů nevěry! Zjisti, jak vážně to s tebou bere  

Naučte se obrátit žárlivost ve svůj prospěch!


Jak vy k němu, tak on k vám


Má problém s tím, že si chcete vyrazit sama? Ta vy s tím problém nemějte! Když bude chtít jít s kamarádama na pivo, nerozmlouvejte mu to. Naopak řekněte, ať si na chvíli vyrazí, že se taky potřebuje odreagovat s kamarády. Uvidíte, jak na vás bude koukat. Zároveň je to od vás znak důvěry, kterou by vám podobným gestem mohl dát také najevo.

 


 
Buďte rázná


Poslední důležitá rada – pokud už to partner skutečně přehání, nebojte se být rázná a říct mu svůj názor hezky od podlahy. Jste přeci spolu, milujete se a měli byste si v takových věcech věřit. Jestli vás partnerova žárlivost skutečně trápí, je lepší to řešit dříve, než později.

 

Setkala jste se s žárlivostí ve vztahu? Jak jste ji řešila? Napište nám to do komentářů.0 hlasů
Vaše hodnocení