Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vědci přišli s novým objevem, který tě určitě potěší. Sex v horké vodě prý slibuje lepší orgasmus.

Zaručený orgasmus? Jednoduchý trik pro naprosté blaho

Masturbace
zdroj: Thinkstockphotos Masturbace
aktualizováno 27.12.2017, 00:11 | 27.12.2017, 00:11 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Vědci přišli s novým objevem, který tě určitě potěší. Sex v horké vodě prý slibuje lepší orgasmus.

V horké lázni nebo sprše je větší šance dosáhnout orgasmu, protože teplá voda uvolňuje svalstvo a odplavuje nervozitu. Zaručený trik vyzkoušej, pokud si chceš orgasmus vylepšit, nebo pokud jsi ho dosud zatím nikdy nepocítila.


Mokrý orální sex

 

Při střídání teploty vody se ti lépe prokrví pohlavní orgány, takže docílíš i intenzivnější rozkoše. Pokud si na dlouhé lázně nepotrpíš, ale láká tě vyzkoušet nějakou mokrou svádivou hru, dej si k posteli dva šálky s vodou, jeden bude naplněn teplou až horkou, druhý studenou vodou.

 

Začni uspokojovat partnera ústy. Po několika minutách opakuj stejný postup s horkou vodou v ústech, střídej tuto "akci" se studenou. Tvému miláčkovi připravíš opravdu skvělý zážitek.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

OŽIVTE SI SEX! Dovádějte spolu ve vaně
Jak může masturbace prospět vašemu milování?
Rozpalte se společnou masturbací

 

Nebo spolu hupsněte do sprchy. Tvůj kluk bude v sedmém nebi, když pocítí, jak mu stéká teplá voda po varlatech, působit bude teplo, ale i tlak a proud vody.

 

V teplé lázni si ale můžeš užít i sama. Zapoj do chvilek sebeuspokojování nejen své prsty, ale i proud příjemně teplé vody.


 

Zkus sex ve vodě!

 

Díky vodě můžeš vyzkoušet polohy, které jsou na suchu nemožné! Zpestřete si milostný život, vana je přece jen něco jiného, neokoukané a vzrušující. Je ti vana malá? Dnes není problém užít si v soukromém bazénu či vířivce, a to bude teprve jízda!

 

Lubrikant je nutností

 

Nezdá se to, ale je to tak. Nezkušenou dvojici může snaha o vodní radovánky nepříjemně zaskočit. Často se stává, že tvá vagina bude příliš suchá a sex tí přinese spíše utrpení než požitek. Voda totiž dokáže odplavit poševní sekret a zároveň vysušit poševní stěny. Voda tedy jako lubrikant rozhodně nepůsobí, ačkoli se to tak na první pohled může zdát. Zkus si pořídit gel na silikonové bázi.


BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Opakovaný orgasmus: Naučte se, jak na to
Jak na mokrý orgasmus? Nastartujte svou pánev!

 

I ochrana je nutností

 

Pokud neplánuješ potomka nebo nebereš jinou antikoncepci, nezapomeň na kondom! Voda sice spermie vyplaví a ty zahynou, ale nic není stoprocentní. Kondom ale ve vodě rád zradí a snadno sklouzne. Zkus jiné metody, nebo se na samotnou akci přesuňte mimo vodu.


Výhody milování ve vodě? Jednoznačně si jím ozvláštníte sexuální život, voda nadlehčuje a můžete vyzkoušet nové polohy!6 hlasů
Vaše hodnocení