Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Podmanivá hudba, odhalené oblečení a také alkohol. Faktorů, které na letních festivalech svádějí k sexuálním zážitkům, je více než dost a vůbec není těžké jim podlehnout. Festivalové lásky sice nemívají delší trvání než klasický románek a o úspěch...

Zásady sexu na festivalech: Jen o kondom nejde! Může zničit pověst i zbytek prázdnin

festival a sex
zdroj: Getty Images festival a sex
aktualizováno 08.07.2019, 00:00 | 08.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Podmanivá hudba, odhalené oblečení a také alkohol. Faktorů, které na letních festivalech svádějí k sexuálním zážitkům, je více než dost a vůbec není těžké jim podlehnout. Festivalové lásky sice nemívají delší trvání než klasický románek a o úspěch jde už v případě, že šlo o sex na více než jednu noc.

I tak však dokáže sex na hudebním festivale přinést mnoho problémů. A nejde jen o těhotenství nebo pohlavní nemoci. To, že byste měly vždy použít kondom, snad není potřeba připomínat. Úlety na festivalech však mohou snadno způsobit rány také na vašich vztazích s kamarádkami nebo osobní hrdosti.


1. Na festivalech vztahy neprobíhají tak jako normálně


Každý, kdo byl někdy na festivale, ví, že i pouhé tři dny přinesly mnoho zážitků. Zvlášť co se týče toho, kdo s kým, kde, kdy a jak. Hlavně vztahy fungují na festivalech poněkud zrychleně a kluk, se kterým si jedna holka něco začala už první den, nakonec může odjíždět s její nejlepší kamarádkou. Lidé tu tráví hodně času pospolu, spí blízko sebe a jejich vztahy se tak snadno všelijak pomíchají.

 

festival a sex
(Foto: Getty Images)


2. Nenechte si zničit přátelství


Všímejte si toho, jestli vaší kamarádce vadí, když nějakému klukovi věnujete přehnaně mnoho pozornosti. Zvlášť pokud jste sem přijely s ní a vůbec jí nakonec neprojevujete svou pozornost. To by na vašem přátelství mohlo zanechat ještě dlouho šrámy, i když byste třeba ani nezapletly s žádným jejím vyhlédnutým klukem.


3. Na festivale se nic nebere tak vážně


Festivaly jsou mimo jiné dobrou příležitostí k nevěře. Ta bývá většinou zakončena slovy, že co se na tom festivale stalo, tak na něm také zůstane. Alespoň kluci to takhle často mohou brát, protože zvládnou víkendovou párty od svého vztahu oddělit. Na festivalech se také často zásady, že dívka nespí s někým, kdo se líbí její kámošce, berou poněkud uvolněněji než kdekoliv jindy. Dívky si však na rozdíl od kluků pamatují ještě dlouho po fesťáku, že jim kamarádka něco takového udělala.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Když se to stane pod vlivem, tak to (ne)platí!
Základní pravidla, jak přežít festival ve zdraví
Milování má být krásné! Kdy se na sex radši vykašlat?


Stejně tak nepočítejte s tím, že pokud vás nějaký kluk balil na festivale, tak to bude pokračovat i po něm. Hudební fesťák a normální život jsou dvě úplně odlišná prostředí. Pokud vám kluk něco vyzná během takových oslav, tak se spíš nechal strhnout přítomným okamžikem nebo šlo o sílu atmosféry. S tím, že by se jednalo o něco opravdového, v tomto případě opravdu raději nepočítejte.


4. Pamatujte na to, že alkohol i noc zvyšují atraktivnost


Festivalové prostředí sice přeje nezávazným vztahům, i tak si ale dvakrát promyslete, s kým budete spát v jednom spacáku. Jednou po pár drincích a podruhé ještě za dne a za střízliva. Nechcete se přece probudit vedle někoho, kdo se vám bude zdát po vyprchání alkoholu absolutně odporný a pak ho tam ještě po zbytek party potkávat.

 

sex na festivale
(Foto: Getty Images)


5. Nenechte se strhnout k něčemu, čeho byste litovaly


Kdo se neváže, ten se odváže. Přesto jsou i na festivalech hranice, přes které byste ani v té nejlepší náladě neměly jít. Pokud vás spolu s klukem, kterého jste před chvílí potkaly, napadne, že se uprostřed vřavy začnete svlékat, pravděpodobně si pak s sebou ještě pěkných pár let ponesete posměch vašich přátel. I když vám to tehdy připadalo jako to nejlepší, co jste zrovna mohly vymyslet. 0 hlasů
Vaše hodnocení