Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zamilovala ses do spolužáka, ale nevíš, jestli je to dobrý nápad? Podívej se, jak dopadly jiné čtenářky, které se nám se svým příběhem svěřily.

Zkušenosti čtenářek: Začít si se spolužákem?

Školní láska
zdroj: Thinkstockphotos Školní láska
aktualizováno 10.09.2015, 11:10 | 10.09.2015, 11:03 | tej

Zamilovala ses do spolužáka, ale nevíš, jestli je to dobrý nápad? Podívej se, jak dopadly jiné čtenářky, které se nám se svým příběhem svěřily.

Láska je krásná věc, ale kolikrát přijde trochu nevhod. Do toho se rozhodně počítá zamilování do spolužáka. Nemůžeš se plně soustředit na učení, ani se svěřit kamarádkám? Bojíš se, že je vztah s ním špatný nápad? Podívej se, čím si prošli jiné čtenářky.

 

Blanka, 23 let: Na střední škole jsem se strašně zamilovala do spolužáka Petra. Jemu jsem se také líbila a neviděla jsem žádný důvod, proč to nezkusit. Sice jsme se několikrát rozešli, ale vždy jsme si našli cestu zpátky, a tak to trvalo skoro celé studium. Po škole jsem zůstala v našem malém městě, ale on se odstěhoval a vídáme se již jen jako kamarádi. Rozhodně toho nelituji, a kdybych mohla vrátit čas, šla bych do toho znovu.

 

 

Ilona, 17 let: Do spolužáka jsem se zamilovala jen jednou a vůbec to nedopadlo dobře. Bylo to teprve v prváku, ale já jsem ho milovala od první chvíle. Trvalo mi strašně dlouho, než jsem se odhodlala ho někam pozvat, ale odmítl mě. Bylo mi hrozně, ale pak to bylo ještě horší. Samozřejmě to řekl všem kamarádům, takže si ze mě neustále dělali srandu. V té chvíli jsem chtěla dokonce skončit školu, ale přenesla jsem se přes to a teď jsme kamarádi, mám skvělého kluka a tomuhle se jenom smějeme.

 

Petra, 19 let: Svého nynějšího kluka jsem potkala už na základce, chodili jsme spolu do třídy a dohromady jsme se dali někdy v deváté třídě. Samozřejmě, že to někdy nebylo zrovna jednoduché, ale jsme spolu šťastní do dneška. Musím se jen přiznat, že jsem z něj nemohla ze začátku spustit oči, takže jsem se příliš nevěnovala učení během hodiny, ale pak jsem to zvládla celkem v pohodě.

 

Linda, 15 let: Já jsem hrozně milovala svého spolužáka na základce. Přestěhoval se k nám někdy v šesté třídě a od té doby jsem byla zblázněná. Samozřejmě, že jsem nikdy nesebrala dost odvahy na to, abych ho někam pozvala, a když jsem se jednou konečně rozhoupávala, tak jsem zjistila, že si během toho našel holku, se kterou je dodnes. No a já si ještě teď vyčítám, že jsem za ním nešla dřív, ale čas už nevrátím.

 

Anketa
Začala sis někdy něco s někým z vaší školy?
 

 

Markéta, 18 let: Do spolužáka už bych asi nešla. Ono je to sice krásné, že se vídáte každý den, můžete spolu sedět při hodinách, ale horší to pak je, když se rozejdete. Po roce mě opustil a já si vůbec nedokázala představit, že bych ho hned druhý den měla vidět a dělat, jako že se mezi námi nikdy nic nestalo. Hrozně jsem se bála, že se rozbrečím. Nebylo to vůbec jednoduché, hlavně když jsem se musela dívat, jak mu to vůbec není líto a normálně se s kluky směje.

 

Kristýna, 17 let: Podle mě je to úplně jedno. Jestli je holka zamilovaná, tak má do toho jít. Buď to vyjde, nebo ne, musí se nad tím povznést. Už jsem chodila se dvěmi spolužáky a rozhodně mi na tom nepřišlo nic divného. Je tedy pravda, že jsem ani do jednoho nebyla zamilovaná až po uši a jednalo se spíš o chození než nějaký plnohodnotný vztah, ale proč hned někoho odkopnout a ani to nezkusit?15 hlasů
Vaše hodnocení