Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pro někoho je anální sex přirozený, jiný se ho bojí jako čert kříže. Bohužel se o něm ve společnosti příliš nemluví, a tak často věříme hloupým mýtům, které s realitou nemají nic společného. Víš o análním sexu všechno? A měla bys ho vůbec vyzkoušet?

Známe trik, jak na bezbolestný ANÁLNÍ SEX! Neuhodneš, o co jde

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 10.04.2018, 00:37 | 10.04.2018, 00:37 | Krásná.cz

Pro někoho je anální sex přirozený, jiný se ho bojí jako čert kříže. Bohužel se o něm ve společnosti příliš nemluví, a tak často věříme hloupým mýtům, které s realitou nemají nic společného. Víš o análním sexu všechno? A měla bys ho vůbec vyzkoušet?

Pokud už delší čas koketuješ s myšlenkou análního sexu, pak je na čase, aby ses o něm dozvěděla podrobné informace.


Je anální sex „normální“?

Jak už jsme zmiňovaly, anální sex je opředen mýty, kterým lze snadno uvěřit. Možná i proto ho někteří lidé zcela odsuzují a tvrdí, že anální styk je pouze pro homosexuály. Ve společnosti také panuje přesvědčení, že k tomuto druhu sexu inklinují zhýralci, kteří se v posteli nudí. Byla by velká chyba, kdybys kvůli těmto lživým pomluvám anální sex odsoudila. Nikdo nemá právo určovat, co máš se svým přítelem v posteli dělat, nebo nedělat. Pokud se oba dva na anální styk cítíte, pak nic nebrání tomu, abyste ho vyzkoušeli. Třeba si ho zamilujete, a třeba taky ne. Sami zjistíte, zda se vám tato pozice líbí.

 


Anální sex krok za krokem
V první řadě bys měla mít na paměti, že anální sex by tě neměl bolet. Pokud tomu tak bude, je zřejmé, že něco děláte špatně. Zprvu se sice nemusí jednat o příjemný pocit, ale během pár minut bys měla zažívat oázu štěstí. Ještě před samotným stykem je ale zapotřebí, abys uvolnila svůj konečník. Je jenom na tobě, jakou metodu zvolíš. Některé holky si samy strčí nalubrikovaný prst do zadečku a krouživými pohyby konečník uvolňují. Následně přidají i druhý prst, a v momentě, kdy ucítí, že jsou připraveny, přenechají konečník svému partnerovi. Má se za to, že tato technika vede k tomu, že anální sex proběhne bez komplikací a především bez bolesti. Jiné ženy naopak uvolňuje dlouhá předehra, během které je kluk laská a povzbuzuje. 

 

 ČTĚTE TAKÉ:

Kvůli tomuto sexuálnímu mýtu můžeš NEPLÁNOVANĚ OTĚHOTNĚT! O co jde?
4 důvody, proč se radši vykašlat na sex na jednu noc
Pozor! Tyhle chyby vedou k SELHÁNÍ KONDOMU! Neděláš je také?

 

Následně přichází ke slovu tvůj přítel, který se ujme kormidla a jemně zasune penis do zadečku. V každém případě nezapomeňte použít kondom, protože pohlavní nemoci lze přenést i během análního sexu. Taktéž myslete na lubrikační gel, bez kterého by to jednoduše nešlo! Zapamatuj si, že čím více lubrikačního gelu použijete, tím lépe. Nejdůležitější věcí je komunikace. Mluv se svým klukem a řekni mu, zda se ti anální sex líbí, nebo se v něm naopak necítíš. Neboj se určovat tempo a zároveň buď stále uvolněná. Jakmile se dostaneš do křeče, můžeš na příjemný anál zapomenout. Určitě ale sama poznáš, zda se ti anální styk zamlouvá, a pokud tomu tak skutečně bude, neboj se svého miláčka náležitě pochválit.

 


A co teď?

Užili jste si anální sex a máte chuť i na klasiku? Pak si určitě vyměňte kondom! Jinak by se mohlo stát, že by sis zadělala na nepříjemnou infekci. Určitě je také na místě, abyste se po análním sexu pořádně vysprchovali. Následně si můžete užívat další rozkoš, nebo zasloužený odpočinek. Pokud se ti anální styk nelíbil, nežeň se do něj znovu. Nejen, že by ses nedokázala pořádně uvolnit, ale především bys z něho měla nepříjemný pocit. Raději se s přítelem zaměřte na polohy, které vám jdou a oběma se líbí .0 hlasů
Vaše hodnocení