Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

K Mácháči mám tak trochu sentimentální vztah, protože to byl první velký fesťák, na kterém jsem byla. A hned napoprvé jsem si ho naprosto zamilovala.

10 důvodů proč musíš na festival Finlandia Mácháč

machac - 4
zdroj: Archiv blogerky machac - 4
aktualizováno 28.06.2018, 00:00 | 28.06.2018, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

K Mácháči mám tak trochu sentimentální vztah, protože to byl první velký fesťák, na kterém jsem byla. A hned napoprvé jsem si ho naprosto zamilovala.

Lokace, hudba, lidi a spoustu dalších věcí tvoří perfektní akci, která zakončuje prázdniny. Takže tady je mých 10 důvodů, proč letos musíš jet i ty.

 

Line up


Nebyl by to Mácháč, kdyby neměl našlapaný line up. A letos je vážně o co stát! Za zahraničních DJs zahraje HARDWELL, ARMIN VAN BUUREN nebo třeba Mike Williams. Z českých nesmí chybět například Richard Reynolds, Matamar nebo Lucca.


Stage


Vybrat si můžeš z Main, Watt a Techno stage, takže pokud by se ti nějaký DJ nelíbil, jednoduše půjdeš o kousek vedle. Loni mě hrozně překvapila Techno stage, na které jsem si nakonec skvěle zatancovala. Takže letos na ní určitě zase zajdu.


Lokace


To, že se fesťák koná přímo na pláži Klůček hned u Máchova jezeřa, mě nikdy nepřestane bavit. Miluju to místo a stage na vodě je prostě originální!


Party


Věř mi, že tenhle fesťák bude rozhodně ta nejlepší party léta a možná i jedna z nejlepších v životě. Mrkni na jejich Aftermovie na stránkách http://www.festival-machac.cz a uvidíš sama.


Festivalový make up a móda


K letním festivalům prostě patří crazy make up a originální outfity a na Mácháči to platí dvojnásob. Tady se nemusíš bát mít na sobě něco crazy (od květinových čelenek a barevných copánků po sexy outfity). Buď sama sebou a užij si to se vším, co k tomu patří.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vydej se na fesťák bez pohrom: 8 rad, aby vše proběhlo, jak má
3 dny na Mácháči - 1 velká party
Je léto a ty nemáš peníze na dovolenou? Nezoufej!


Organizace


Mácháč má skvělou organizaci a každý rok to tam jede jako dobře namazaný stroj. Nečekáš hodiny u vchodu, DJs hrají na čas a mají tam i dost záchodů a jídla, takže se nemusíš bát ničeho.


Jídlo


K jídlu a pití tam najdeš prostě všechno, co by sis mohla přát. Takže na jeden víkend zapomeň na dietu a dej si pořádný festivalový jídlo.


Lidi


Na Mácháči každý rok potkám spoustu nových střelených lidí a upřímně je to hrozná sranda. Třeba cesta z kempu Bílý kámen na fesťák (trvá cca 15 minut) je vždycky zážitek, protože po cestě potkáme spoustu lidí, se kterýma se zakecáme nebo nás pobaví nějakou hláškou, když jdou okolo.


Zakončení léta


Protože je festival poslední srpnový víkend, je to naprosto PERFEKTNÍ ZAKONČENÍ LÉTA, na které nezapomeneš.


Vzpomínky


Tahle akce nás s kamarádama zásobuje vtipnýma historkama na celej rok dopředu, protože se za ten víkend stane tolik věcí, že bychom si to měli někam zapisovat. Třeba, když jsme se cestou z fesťáku ztratili a trvalo nám přes hodinu dostat se do kempu (cesta normálně trvala 15 minut). Ráda bych ti tu historek napsala víc, ale bohužel je většina z nich nepublikovatelná no.

 

Kdy: 24. – 25. 8. 2018
Kde: pláž Klůček, Doksy, Máchovo jezero
Pro víc info mrkni na www.festival-machac.cz

 

Uvidíme se tam!
 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •