Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý má rád jiný typ cvičení a já často střídám tyhle 4, protože by mě nebavilo dělat pořád to stejné, a proč cvičit jenom jedním způsobem, když to můžu klidně mixovat.

4 typy cvičení, které musíš vyzkoušet

fitko - 1
zdroj: Archiv blogerky fitko - 1
aktualizováno 18.10.2017, 00:00 | 18.10.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Každý má rád jiný typ cvičení a já často střídám tyhle 4, protože by mě nebavilo dělat pořád to stejné, a proč cvičit jenom jedním způsobem, když to můžu klidně mixovat.

Fitko


Cvičení ve fitku je na mém listu číslo 1, protože to prostě miluju. Díky posilování se cítím víc fit a hlavně na sobě vidím výsledky. Kromě toho mě na cvičení ve fitku baví, že můžu pokaždé cvičit jiné cviky na jiné partie. Prostě podle nálady.
Jestli přemýšlíš nad chozením do fitka, tak se určitě podívej na nově otevřené John Reed Fitness. To fitko je fakt neuvěřitelný. Vypadá to tam spíš jak někde v butiku, je tam DJ má úžasnou atmosféru.

 

fitko - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Běhání


Běhání v parku je pro mě super způsob, jak si vyčistit hlavu a od všechno na chvíli vypadnout. Na nic nemyslím, jen poslouchám hudbu a prostě běžím.


Začínala jsem pomalým tempem na kratší vzdálenosti a běh střídala s chůzí. Teď už mi jde běhání líp a baví mě, jak pokaždé posunu svoje limity o něco dál.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Revoluce ve cvičení! Stačí jen 60 sekund intenzivního cvičení
8 rad, jak začít cvičit a nepřestat
Co jíst a pít po cvičení

 

Kruhový trénink


3 kola, deset (nebo více) stanovišť na posilování a kardio, 30 sekund na jednom – to je kruhový trénink, bez kterého si svůj týden už ani neumím představit. Pravidelně na tyhle tréninky chodím už půl roku a výsledky už jsem na sobě viděla hned po měsíci. Když jsem byla na lekci poprvé, tak jsem vůbec nemohla, ale teď to zvládám už daleko líp. A změny na postavě jsou samozřejmě vidět taky.


Tyhle tréninky bych nedoporučila pro úplné nováčky, kteří jdou poprvé cvičit. Ale pokud jsi už začala a hledáš něco dalšího, co tě bude bavit, tak na kruhové tréninky mrkni.

 

fitko - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jóga


Upřímně bych vážně chtěla cvičit jógu častěji, protože je to skvělý způsob na zklidnění a protažení. Jenže většinou upřednostním právě fitko, běhání nebo kruháč, než abych šla cvičit jógu.


Možná tip na novoroční předsevzetí?...I když Nový rok bude až za dlouho, tak proč nezačít už teď.

 

Jaké cvičení baví nejvíc tebe?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •