Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Značka Dove přináší v rámci své nové kampaně pět tipů psycholožky a koučky Jitky Nesnídalové, které ti pomůžou uvědomit si, v čem jsi výjimečná, a získat zdravé sebevědomí.

5 rad, jak získat sebevědomí

Radost
zdroj: Thinkstockphotos Radost
aktualizováno 30.03.2016, 00:12 | 30.03.2016, 00:12 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Značka Dove přináší v rámci své nové kampaně pět tipů psycholožky a koučky Jitky Nesnídalové, které ti pomůžou uvědomit si, v čem jsi výjimečná, a získat zdravé sebevědomí.

Více o akci se dozvíš zde: Zapoj se do krásné kampaně značky Dove jsmekrasne

 

1. Nauč se upřímně pochválit
Je důležité naučit se pochválit a oslavit i ty nejmenší úspěchy. Každý večer si sepiš seznam věcí, které se ti povedly a jsi za ně vděčná. Mimochodem, když budeš upřímně chválit ostatní, vrátí se ti to zpátky. A je přece fajn pocit, když řekneš kámošce, že jí to dneska sluší, a jí to hned zvedne náladu.

 

2. Každodenní afirmace (pozitivní tvrzení)
Afirmace je technika, která ti pomůže získat sebedůvěru, ale i být víc spokojená. Začni maličkostmi, jako je třeba usmát se na sebe v zrcadle místo toho, aby sis říkala, jaké máš kruhy pod očima. Řekni si nahlas: „Dneska mi to sluší!“ Zase můžeš vyzkoušet tip se seznamem – sepiš si pět věcí, které se ti na tobě líbí.

 

Karolína Rejmontová
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Radši ostýchavku nebo dračici aneb Bez zábran o sexuálním sebevědomí holek
Hit letošního roku pro štíhlý pas i sexy sebevědomí: Pole dance!
Nízké sebevědomí? A proč?

 

3. Měj se ráda
Tenhle bod se může zdát jako samozřejmost, ale většinou to pro nás holky tak lehké není. Jenže když máš ráda sama sebe, máš i zdravé sebevědomí. Nezaměřuj se na to, co si o tobě myslí ostatní, důvěřuj sama sobě a nestyď se za to, kým jsi.

 

4. Nekritizuj
Přestaň se kritizovat. Ale nekritizuj ani ostatní. Chovej se k ostatním prostě tak, jak bys chtěla, aby se chovali k tobě.

 

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:

KRÁSA JE RELATIVNÍ: Nepatří mezi krásky a fešáky, fotili ale i pro Calvina Kleina!
Správné postoje pro sexy fotky
Kouzlo originality

 

5. Zastav se a buď pozitivní
Nikam se nehoň. Je potřeba si uvědomit, že nejcennější okamžik je teď a tady. Kašli na minulost a neboj se budoucnosti. Užívej si každý den a dělej to, co tě baví. Často máme hektický život kvůli škole, práci a zájmům, že zapomínáme na sebe. Přitom pozitivní emoce tvému tělu prospívají, dodají ti životní energii i sebedůvěru.

 

Karolína Rejmontová
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jaké jsou tvoje tipy, jak si zvýšit sebevědomí?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •