Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Miluju léto a zimu beru jako nucené zlo, které musím každý rok přežít.

5 tipů jak si zpříjemnit zimní dny

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 22.01.2017, 00:00 | 22.01.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Miluju léto a zimu beru jako nucené zlo, které musím každý rok přežít.

. Jasně, když vidím fotky zasněžené krajiny na Instagramu tak se mi to líbí, jenže když jdu pak po ulici, je mi zima, všude je břečka a klouže to, nejradši bych si prostě zalezla do postele a vylezla až na jaře. Jenže to nejde a tak se vždycky snažím si tu zimu aspoň trochu zpříjemnit. A tady jsou moje tipy jak na to :)

1. Užívej si svoje guilty pleasures

Chceš si dát něco dobrýho jako třeba čokoládu, zmrzlinu s karamelem nebo brambůrky? Tak si to klidně dej. Stejně na sobě v zimě nosíme všichni svetry a tak to, že jsi jednou zhřešila nikdo nepozná. A budeš mít určitě hned lepší pocit. Jinak guilty pleasures nemusí být jen jídlo, ale klidně i seriály nebo filmy. Pro mě je takový "guilty seriál" třeba Keeping Up With the Kardashians.

2. Klidně se celý den válej

Celý den se jen válet na sedačce a koukat na Netflix je moje představa ideálního zimního dne. Ještě navíc, když za okny sněží a o to víc je doma příjemně. Udělám si dobrý čaj, dám si nějakou zdravou sladkost (doporučuju brownies z fazolí) a prostě si to užívám. V létě chci být naopak co nejvíc venku, takže v zimě mi takový proválený den vůbec neva. A když už se budeš valet, mrkni třeba na můj blog www.thecityfairy.com

PŘEČTI SI TAKÉ:

I vlasům může být zima! Jak je v chladném počasí chránit?

Kam na rande, když počasí nepřeje

Zima a mráz: Víš, jak ti škodí a čím tvé tělo nejvíc trpí?

3. Cvič

Tenhle bod je možná trochu v rozporu s těma předchozíma. Jenže podle mě je důležité v zimě jen nesedět na zadku, ale chodit pravidelně cvičit. Při cvičení se vyplavují endorfiny, takže se budete cítit dobře a navíc je potřeba se trochu hýbat, aby sis pak mohla užít ty guilty plessures, haha.

4. Pořádně se obleč

Když je venku fakt kosa, tak se hlavně pořádně oblíknu, aby mi pak nebyla zima. Už tak nemám ráda zimu, takže nechci venku klepat kosu. Když si oblíknu bundu, šálu, čepici a rukavici a jsem pořádně zabalená, není to zas tak zlý.

5. Plánuj léto

V zimě si vždycky představuju jaké bude moje léto a plánuju co všechno chci podniknout a kam se chci podívat. Takže si vezmi diář, notebook nebo jen obyčejný papír a zasni se o tom, jaké chceš aby bylo to tvoje.

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •