Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě ti neuniklo, že se 16. až 23. března konal Mercedes-Benz Prague Fashion Week a tady je shrnutí toho, co se dělo běhěm přehlídkových dní.

6 nejlepších věcí z MBPFW

mbpfw - 5
zdroj: Archiv blogerky mbpfw - 5
aktualizováno 02.04.2018, 00:00 | 02.04.2018, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Určitě ti neuniklo, že se 16. až 23. března konal Mercedes-Benz Prague Fashion Week a tady je shrnutí toho, co se dělo běhěm přehlídkových dní.

1. Lokaci vážně vybrali dobře a každý, s kým jsem o Fashion Weeku mluvila, mi to potvrdil. Clam-Gallasův palác je v nádherný prostor v centru Prahy. Modelky během přehlídek chodily jak místnostmi, tak i přímo po schodech pod krásně malovanými stropy.

 

mbpfw - 1
(Foto: Archiv blogerky)


2. Jestli se ještě něco povedlo, tak to byla určitě organizace, protože všechno šlapalo jako hodinky. Nečekalo se na přehlídky příliš dlouho, většinou bylo místo k sezení i pro lidi na stání.


3. Přehlídky byly super a vážně mě bavilo sledovat nové kolekce. Navíc je zajímavé, jak každý návrhář pojme přehlídku v celkovém stylingu trošku jinak.

 

mbpfw - 2
(Foto: Archiv blogerky)


4. Nejvíc na mě zapůsobila přehlídka IMRECZEOVA, Michael Kovačik a Blažek. Kromě úžasných modelů jejich přehlídky měly skvělou atmosféru a hned bych si z jejich kolekcí něco vybrala.

 

mbpfw - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Přehlídky, které mě na MBPFW nejvíc zaujaly
Můj outfit na MBPFW
MBPFW - akce, která má styl

 

mbpfw - 4
(Foto: Archiv blogerky)


5. Streetstyle mě baví vždycky, ale letos jsem ho ocenila až na fotkách. Víkend, kdy se konaly přehlídky, byla totiž taková šílená zima, že jsem se venku zdržovala minimálně.


6. Exkluzivní akce jako MBPFW je pro mě spojená i s účastí známých celebrit a blogerek. Vždycky se těším, jaké celebrity uvidím a co budou mít na sobě. Letos jsem zahlédla třeba Jitku Schneiderovou, Nicole z A Cup of Style, holky ze Second Round nebo Jitku Nováčkovou.

 

mbpfw - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

Tak jarní Fashion Week je za námi a já se těším na další. Jen škoda, že byla vážně šílená zima, protože jinak bychom si to všichni užili ještě o něco víc. Ale to jsou věci, které se ovlivnit nedají. Vymyslet hezký outfit, když bylo venku -5, byla docela challenge a já už se těším na září, kdy bude snad tepleji a všichni si budou moct s outfity hezky vyhrát.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •