Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě to taky znáš. Stojíš před skříní a přemýšlíš kam dneska vyrazíš, jaký je venku počasí a na jaký outfit máš náladu. Sukně nebo džíny? Tričko nebo košile? Mám si vzít svetr přes hlavu nebo kardigan? Bude mi stačit menší kabelka nebo si mám vz...

6 věcí, o kterých bys měla přemýšlet než si vybereš outfit

4
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 4
aktualizováno 09.12.2016, 00:00 | 09.12.2016, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Určitě to taky znáš. Stojíš před skříní a přemýšlíš kam dneska vyrazíš, jaký je venku počasí a na jaký outfit máš náladu. Sukně nebo džíny? Tričko nebo košile? Mám si vzít svetr přes hlavu nebo kardigan? Bude mi stačit menší kabelka nebo si mám vzít radši velkou shopper bag? Nebo baťůžek? Nakonec si teda něco na sebe vybereš a jdeš.

Ani nespočítám kolikrát se mi stalo, že jsem si vybrala nějaký outfit a nakonec jsem se v tom oblečení vůbec necítila a nemohla se dočkat až budu doma. Když se totiž v oblečení necítím sama sebou, často to ovlivní celý můj den.

Tak nějak jsem se naučila podle čeho se rozhodnout, abych se hlavně cítila dobře, no a teď jsem to sepsala, protože to třeba někomu pomůže v tomhle každodenním rozhodování.

1. Přemýšlej kam ten den jdeš a co budeš dělat.
Když tě čeká celý den ve škole vem si spíš něco pohodlného. Když jdeš na brigádu nebo na pracovní schůzku obleč si třeba tu košili.

2. Podívej se jak je venku.
Já se koukám na počasí každé ráno, protože někdy to vypadá, že je venku pěkně, ale je tam strašná zima.

3. Na jaký outfit máš náladu?
Někdy chci být nenápadná a vzít si all black outfit. Jindy mám holčičí náladu a navlním si vlasy a vezmu sukni. A někdy nemusím jít ven, a tak zůstanu celý den v pyžamu, protože proč ne. Hihi :)

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jdeš na svatbu? Co na sebe

Nevíš co na sebe? Zkus KLUČIČÍ šatník!

5 tipů jak vybírat oblečení na první rande

4. Budeš se v tom cítit vážně dobře?
Když se oblékneš, máš takový ten pocit "jo to je ono". Když ne tak zkus zapřemýšlet, jestli si radši nechceš vzít něco jiného. Někdy si nějaký outfit vymyslím v hlavně, ale pak mi to prostě úplně nesedí a vezmu si to spíš jen z trucu, protože to má být přece ten boží outfit, se kterým jsem už počítala.

5. Něco na doplnění...
Už sis si nějaký outfit vybrala, ale pořád to není ono? Tak k tomu zkus přidat nějaký doplněk, který ho vylepší. Co třeba čepice, klobouk, vesta nebo výrazná rtěnka? Dobře zvolený doplněk podle mě dokáže outfit vážně pozvednout.

6. Měj záchranou uniformu.
Je fajn mít určitý outfit, který tě zachrání, když fakt nevíš co si vzít a ani třeba na co máš zrovna náladu. Pro mě to je v zimě košile, pletený svetr, černé skinny džíny, kozačky a větší kabelka.

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •