Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pár tetování už mám, a tak pro tebe mám pár věcí, které bys měla vědět, než se pro tetování rozhodneš.

7 věcí, které bys měla vědět, než půjdeš na tetování

Tetování
zdroj: Thinkstockphotos Tetování
aktualizováno 12.12.2018, 00:00 | 12.12.2018, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Pár tetování už mám, a tak pro tebe mám pár věcí, které bys měla vědět, než se pro tetování rozhodneš.

1. Ano, bolí to. Každé tetování bolí. Jasně, jsou místa, kde to bolí fakt hodně (třeba na žebrech), ale jsou místa, kde to je brnkačka.


2. Rozmysli si co chceš. Nerozhoduj se jen podle toho, co je zrovna trendy. Rozhodni se pro něco, co je pro tebe důležité nebo co se ti fakt hodně líbí a ztotožňuješ se s tím.


3. První tetování nejdřív v 18. Kdybych si nechala dát tetování už třeba v 16 letech, tak bych měla vytetovanou velkou lebku nebo hvězdičky přes celé rameno.


4. Připrav si dost peněz. Tetování není úplně levná záležitost, záleží na tom, co chceš. Ale je lepší na tom nešetřit. Přece jenom to budeš mít do konce života.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš tetování? Jdi do něj!
Moje první tetování + tipy a rady
Jak jsem se nechala tetovat aneb mé zkušenosti


5. Vybírej si tatéra nebo studio pečlivě a nechoď někam na blind. Pokud znáš někoho s tetováním, tak se poptej, kdo a kde jim to dělal.


6. Pokud motiv, který chceš vytetovat, se tatérovi nelíbí nebo tam chce dát něco, co nechceš, řekni jasné ne. Je to tvoje tělo a je jen na tobě, jaké tetování bude.


7. Pokud máš oblíbeného tatéra nebo studio, tak určitě sleduj sociální sítě, protože teď jsou relativně často různé akce a soutěže právě o tetování.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •