Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jestli mě sleduješ na blogu, na Facebooku nebo na Insta Stories (caroline_daisy7) tak víš, že cvičení miluju a chodím cvičit několikrát týdně.

7 výhod cvičení kromě sexy těla

cviceni - 1
zdroj: Archiv blogerky cviceni - 1
aktualizováno 23.02.2017, 00:00 | 23.02.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Jestli mě sleduješ na blogu, na Facebooku nebo na Insta Stories (caroline_daisy7) tak víš, že cvičení miluju a chodím cvičit několikrát týdně.

Nebudu ze sebe dělat nějakou hroznou "fit girl", ale bez toho času, kdy ze sebe vydám ve fitku úplně všechno, bych se necítila tak dobře, jak se teď cítím. Je to něco, co mě hrozně baví a tady jsou výhody cvičení, kromě vysportovaného těla, které na sobě pozoruju.

 

1. Při cvičení se vyplavují endorfiny, takže se pak díky tomu cítíš šťastnější a máš hned lepší náladu.

 

2. Máš ze sebe lepší pocit, připadáš si o něco sebevědomější a hlavně, jsi víc spokojená sama se sebou.

 

3. Když chodím pravidelně cvičit, daleko líp se mi večer usíná, protože se tělo jednak unaví a navíc si u toho vždycky vyčistím hlavu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čemu se vyhnout aneb 3 nejčastější chyby při cvičení
10 věcí, které po cvičení nejez! Jinak cvičíš zbytečně
Cvičení, co tě bude v zimě bavit

 

4. Necítíš se provinile, když si jednou za čas dáš něco nezdravého. Už si totiž nemusíš říkat, že bys neměla a v myšlenkách se za to trestat. Naopak se odměň za to, jak jsi makala.

 

5. Můžeš si koupit nové oblečení a to i takové, ve kterém by ses předtím necítila. Třeba crop top, minisukni nebo top s odhalenýma zádama.

 

6. Než jsem začala pravidelně cvičit, vždycky jsem se celkem dost zadýchala při dobíhání tramvaje nebo když jsem musela vyjít schody v metru. Teď už to v pohodě zvládnu.

 

cviceni - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

7. Když se začneš pravidelně hýbat, většinou začneš jíst zdravěji a hlídat si pitný režim. A to je dobré nejen pro tvoje tělo, ale hlavně pro tvoje zdraví.

 

Baví tě takovéhle články?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •