Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jet na Colours pro nás byla taková hrozně spontánní akce. S přítelem jsme se rozhodovali hrozně dlouho, jestli pojedeme, a nakonec se na poslední chvíli rozhodli, že teda jo.

8 věcí, které se mi líbily na Colours of Ostrava

colours - 6
zdroj: Archiv blogerky colours - 6
aktualizováno 12.08.2018, 00:00 | 12.08.2018, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Jet na Colours pro nás byla taková hrozně spontánní akce. S přítelem jsme se rozhodovali hrozně dlouho, jestli pojedeme, a nakonec se na poslední chvíli rozhodli, že teda jo.

A to bylo asi 10 dní před fesťákem. Takže další den jsme sehnali lístky přes Facebook a dokonce se nám povedlo sehnat si i pokoj na koleji, takže jsme nemuseli spát ve stanu. Do Ostravy jsme jeli vlakem, takže se nám hodilo, že jsme s sebou nemuseli táhnout stan, spacáky, karimatky a dalších sto věcí.

 

A jaký to bylo?


Colours strčily všechny fesťáky, na kterých jsem byla, do kapsy. Ani jsme nečekali, že nás to tak bude bavit a budeme tak nadšený. Příští rok jedeme znovu!

 

colours - 1
(Foto: Archiv blogerky)


A teď těch 8 důvodů, proč byly Colours of Ostrava tak skvělý:


Interpreti


Line up byl neuvěřitelný. Jessie J, Kygo, Ziggy Marley, Paul Kalbrenner, Alicia Merton, Kengsington, Aurora atd. Všichni byli skvělý, ale nejvíc mi v paměti zůstala Jessie J se svým smyslem pro humor a jak byla ke všem hrozně milá (a ten boží hlas samozřejmě) a pak Aurora, která mě hrozně překvapila. Je to taková éterická víla, ale její vystoupení mělo neskutečný koule.

 

colours - 5
(Foto: Archiv blogerky)


Něco pro každého


Překvapilo nás, že Colours of Ostrava je festival fakt pro každého a to dokonce i rodiny s dětmi. Byla tam celá dětská zóna, kde i třeba hráli divadlo. Hudebních stylů tam bylo spoustu a ani jsem nespočítala, kolik tam bylo celkově stagí. Ale vybrat si tam podle mě mohl fakt každý.


Meltingpoint


Tak moc jsem tam chtěla jít. Meltingpoint byla část areálu, kde probíhaly především různé přednášky a diskuze. Témata byla fakt zajímavá (např. fake news, jak se stravují čeští food blogeři, novináři české televize...), jenže bohužel jsme se tam nějak nedostali (hudební program dostal přednost). Tak příští rok snad aspoň na chvilku.


Areál


Už jen ten areál starých ocelárem má něco do sebe a třeba z Vysoké pece je naprosto krásný výhled na celé Dolní Vítkovice. Navíc některé firmy si se svými stánky fakt vyhrály, takže fesťák perfektně dotvářely. Třeba Jack Daniels tam měl celý svůj malý areál s barem, Burgery a DJem. Kingswood měl relaxační zónu a třeba Becherovka taky (a ty tam měli i fontánu).

 

colours - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Colours of Ostrava 2015 – Urban Wave
Festivalové úlety celebrit
Ohlédnutí za Colours of Ostrava 2016

 

Na sociálních sítích jsi mohla zachytit, že tu mělo stánek i H&Mko, kde se přetvářely stará trička na čelenky, pásky atd. Měli tam i jídlo a jejich drinky. Ovšem ty drinky nám vůbec nechutnaly a přišlo mi, že to bylo akorát nahypované blogerkama. Přitom daleko lepší drink sis mohla dát v podstatě u kteréhokoliv jiného stánku. Můj chutnal jak gin se šťávou od Jupí. Nezapomínej, že když si někam značka blogerky pozve, tak jim zaplatí za propagaci.

 

Co ale stálo za ten blogerkovský hype byl stánek Tonak, kde sis mohla vybrat obyčejný klobouk za 500 Kč a dotvořit, jak jsi chtěla (mohla jsi na něj dát stuhy nebo ho třeba pokreslit). Za mě je to super nápad a strašně mě mrzí, že na mě už nevyšla velikost, takže jsem si nic neodnesla.


Jídlo


Bylo tam samozřejmě i spoustu stánků s jídlem a výběr byl fakt úplně všeho. Nás na fesťácích na zdravé jídlo moc neužije, takže jsme žili hlavně na hranolkách, burgerech, pizze a já jsem si dala i toho klasického langoše se sýrem a kečupem. Ale samozřejmě, že sis mohla jíst zdravě a hlady bys tam neumřela...

 

colours - 4
(Foto: Archiv blogerky)


Aplikace


Jejich aplikace mi tolik usnadnila život! Jednoduše jsem si tam zadala, jaké interprety chci vidět, jak moc dopředu chci upozornění a pak už jsem nic nemusela hlídat, protože se mi vždycky na displeji samo objevilo, kdo zrovna bude hrát. Navíc tam byla sekce s novinkama a oznámeními, mapa areálu a všechny další informace.


Streetstyle


Miluju festivalovou módu a líčení. A protože Colours jsou trochu taková česká Coachella, tak jsem si (hlavně s make upem) pořádně vyhrála. Použila jsem teplé stíny v červené, růžové a oranžové, modré linky, třpytky a kamínky. A k tomu jsem měla ještě růžové vlasy, protože k festivalům barevné vlasy a podobné experimenty prostě patří. Hrozně mě bavilo sledovat ostatní, co má kdo na sobě, na obličeji, ve vlasech. Řekla bych, že hlavním trendem byly třpytky a to čím víc, tím líp a pak dva drdůlky nebo květinové čelenky.

 

colours - 2
(Foto: Archiv blogerky)


Zážitky


Zážitky, co z Colours máme, jen tak nezapomeneme. Za 4 dny toho bylo neskutečně moc. Hrozně ráda bych ti tu nějaké vypsala, ale znáš to, většina je nepublikovatelná. Ale například už jsem tu zmínila tu Vysokou pec a její prohlídka byl vážně zážitek a určitě to doporučuju.

 

Bylo tam teda všechno tak perfektní a zalité sluncem?


Jasně, že ne. Chyby se najdou na každé akci. Jednak nám teda dva dny propršelo, za což ale samozřejmě nikdo nemůže. Byly tam jenom 2 BANKOMATY NA CELÝ AREÁL, takže jsi čekala frontu minimálně půl hodiny. A pak třeba to, že personál v infostánku vůbec nevěděl, kde jsou ztráty a nálezy, takže nás poslal úplně někam jinam. Ale to jsou v porovnáním se všema plusama vážně jenom drobnosti.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •