Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dlouho jsem nebyla na žádné blogerské nebo novinářské akci, takže když se mi sešly dvě akce na jeden den, moc jsem se na ně těšila. Nejdřív mě čekala snídaně s přírodní kosmetikou OWAY v ECO SALONU ROLLAND a potom představení Tauer Perfumes, které...

Blogerské dopoledne s přírodní kosmetikou a luxusními parfémy

kosmetika - 1
zdroj: Archiv blogerky kosmetika - 1
aktualizováno 25.04.2018, 00:00 | 25.04.2018, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Dlouho jsem nebyla na žádné blogerské nebo novinářské akci, takže když se mi sešly dvě akce na jeden den, moc jsem se na ně těšila. Nejdřív mě čekala snídaně s přírodní kosmetikou OWAY v ECO SALONU ROLLAND a potom představení Tauer Perfumes, které budou k dostání v parfumerii Vavavoom.

Na snídani v ECO SALONU ROLLAND jsem přišla těsně po deváté, takže jsem si to tam stihla prohlídnout ještě před začátkem programu. A ten salon je prostě naprosto nádhernej. Přesně takovýhle styl salonů se mi teď líbí a přijde mi super, že se typ „přírodních“ salonů rozšiřuje.

 

kosmetika - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

kosmetika - 4
(Foto: Archiv blogerky)


Prezentace produktů OWAY probíhala při snídani tak trochu neformálně a to se mi moc líbilo, protože to je často daleko příjemnější než nějaké formální prezentace. Navíc jsme si během toho všechnu kosmetiku mohli vyzkoušet a musím říct, že OWAY produkty jsou vážně fajn. Krásně voní, jsou hrozně příjemný a výživný. Produkty jsem vždycky zkoušela na ruce a ke konci akce jsem měla ruce úplně vyhlazený a vyživený, takže jsem zvědavá, jaké musí být na obličeji. Jen škoda, že ta cena je pro mě vysoká, jinak bych totiž už asi nechtěla používat něco jiného.

 

kosmetika - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

kosmetika - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

I přírodní kosmetika není vždy pouze přírodní!
Levná, ale kvalitní: co nenechat v drogerii?
Vyrob si vlastní přírodní kosmetiku

 

kosmetika - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

kosmetika - 8
(Foto: Archiv blogerky)

 

Po snídani jsem měla chvilku času a pak už jsem běžela do krásného Emblem Hotel Prague, kde mě čekalo představení parfémů značky Tauer. O těch nám povídal přímo Andy Tauer, muž stojící za značkou, která vytváří kvalitní parfémy z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. Každý parfém je inspirovaný přírodou, různými místy a lidmi. Některé vůně inspirovala saharská poušť, Maroko anebo kovbojové v Texasu.

 

kosmetika - 7
(Foto: Archiv blogerky)

 

kosmetika - 9
(Foto: Archiv blogerky)


Když Andy Tauer mluvil o jeho cestě k parfémům, tak mi to přišlo jako takový ten americký sen, protože z ničeho vybudoval velmi úspěšnou značku. Navíc jeho parfémy, které jsou vyráběny ručně, voní vážně nádherně. Jsou hodně zvláštní a určitě úplně jiné než voňavky v běžných parfumeriích. Každá je jiná a po chvíli se krásně rozvoní a dostane trochu jiný tón než při prvním stříknutí.

 

kosmetika - 10
(Foto: Archiv blogerky)

 

kosmetika - 11
(Foto: Archiv blogerky)

 

Když jsem odcházela z hotelu, tak jsem se hned těšila až ti o tom napíšu, protože jsem si to vážně užila a myslím si, že jak produkty OWAY, tak Tauer parfémy, které budou k dostání v parfumerii Vavavoom stojí za povšimnutí.

 

kosmetika - 12
(Foto: Archiv blogerky)

 

kosmetika - 13
(Foto: Archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •