Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když jsem dostala zprávu, že mi dorazí lednový Brandnooz box, tak jsem byla úplně nadšená. A to hlavně, protože je plný zdravých věcí a lokálních produktů. A co jsem v něm všechno našla?

Co jsem našla v novém Brandnooz boxu

brandnooz - 1
zdroj: Archiv blogerky brandnooz - 1
aktualizováno 14.02.2018, 00:00 | 14.02.2018, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Když jsem dostala zprávu, že mi dorazí lednový Brandnooz box, tak jsem byla úplně nadšená. A to hlavně, protože je plný zdravých věcí a lokálních produktů. A co jsem v něm všechno našla?

Rýžový puding


Tenhle puding byl hned první věc, která mě v boxu zaujala. Je se skořicí a kousky lyofilizovaného jablka. Navíc je bez barviv, aromat a přidaného cukru a neobsahuje lepek.
Podle mě bude skvělý jako dezert – stačí přidat oříšky, semínka, rozinky nebo brusinky a něčím ho trochu dosladit. Ideální na studené zimní večery k dobrému seriálu.

 

brandnooz - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Celozrnné špagety Adriana


Těstoviny Adriana dobře znám, kupuju si je a jsou vážně výborné. Jejich celozrnné těstoviny jsou ze 100% celozrnné mouky, která obsahuje přirozené živiny a mají vysoký obsah vlákniny. Mají také příznivější glykemický index než ty z běžné mouky. Celozrnné těstoviny bych určitě doporučila, pokud se snažíš jíst zdravě, ale nedokážeš si těstoviny odepřít.

 

brandnooz - 7
(Foto: Archiv blogerky)

 

Fitness Cereálie


Lupínky Fitness miluju už od malička, takže když jsem je v krabici našla, byla jsem vážně nadšená. Tyto cereálie jsou jediné, které si kromě müsli občas koupím. Obsahují celozrnný oves, vitamíny B a pomáhají uvolňovat energii z potravy. Navíc teď u Fitness Chocolate najdeš o 25% víc lupínků s čokoládou a Fitness Fruits, které teď obsahují i americkou brusinku.
Lupínky si nemusíš dávat jen s mlíkem, ale i s jogurtem nebo si je přidej do kaše. A já si je občas dám ráda samotné jen tak.

 

brandnooz - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co přinesl poslední letošní Brandnooz box?
To nejzajímavější z pánského Brandnooz Boxu
Nakoukni, co nabízí Brandnooz box

 

brandnooz - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Bio březová šťáva


Tato šťáva je bohatá na vitamíny C a B a minerální látky. Není v ní přidaný cukr, GMO a je pasterizovaná. Bio březová šťáva, která je vhodná i pro diabetiky, je s šípkovou, mátovou nebo kopřivovou příchutí.
Já jsem měla s mátou a nebyla špatná. Šťáva nebyla sladká, ale osvěžující. I když bych upřednostnila limonádu s výraznější chutí.

 

brandnooz - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

A tohle není všechno. Ještě jsem v boxu našla Lays Oven Baked brambůrky, které obsahují o 50% méně tuku a jsou vážně dobrý. Jsem ráda, že bude k dostání i zdravější verze. Dál tam byly Pražené škvarky a Snackito Thajská kari čočka od Maggi, která mě vážně zaujala a těšim se až jí vyzkoušim. Podle mě to bude fajn rychlovka.

 

brandnooz - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Urči na nový Brandnooz box mrkni, protože je plný samých dobrých věcí. A ještě jsem v něm jako překvápko našla časopis!0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •