Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zhruba před měsícem jsem byla v Drážďanech a úplně jsem zapomněla sem dát věci, které jsem si tam koupila. A to už to mám tak dlouho nafocené. Jsou to tedy věci většinou z Primarku a pár je z Müllera a DM drogerie.

Co jsem si naposledy koupila v Drážďanech (a hlavně v Primarku)

obleceni - 6
zdroj: Archiv blogerky obleceni - 6
aktualizováno 13.07.2017, 00:00 | 13.07.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Zhruba před měsícem jsem byla v Drážďanech a úplně jsem zapomněla sem dát věci, které jsem si tam koupila. A to už to mám tak dlouho nafocené. Jsou to tedy věci většinou z Primarku a pár je z Müllera a DM drogerie.

Sice chci nakupovat převážně slow fashion (článek tady), ale když jsem tam viděla ty super ceny, tak jsem stejně neodolala. A musím říct, že většinu z těch věcí nosím od té doby skoro pořád.

 

obleceni - 1
(Foto: Archiv blogerky)V Primarku si vždycky kupuju ponožky a to hlavně tyhle nízké. Většinou se mi je totiž do další návštěvy Drážďan podaří poztrácet.

 

obleceni - 2
(Foto: Archiv blogerky)


To je i stejné i v případě pinetek. Minule jsem si koupila pinetky, které mi vůbec nedržely ve vlasech, takže jsem si koupila nové. Tyhle už drží pěkně.
Miluju rose gold a copper všechno, takže jsem tam nemohla nechat sadu malých naušnic. Navíc mám na uších několik dírek, takže je můžu různě kombinovat vedle sebe.
A taky mě zaujal levandulový sprej, který si máš před spaním nastříkat na polštář. Sice nevím, jestli to spánek fakt ovlivňuje, ale voní to moc hezky.


obleceni - 4
(Foto: Archiv blogerky)


Konečně se mi povedlo najít nějakou další pěknou malou kabelku. Na téhle se mi hrozně líbí výšivka papouška a podle mě to tu kabelku krásně oživí. Teď ji nosím skoro pořád a úplně ji miluju.
Dál jsem si koupila lehký šátek s ananasama, který byl zrovna ve slevě asi za 2 eura a teď ho mám na stole místo běhounu. Protože proč ne?

 

obleceni - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Utrácíš za módu zbytečně? Nakupuj chytře
Vyplatí se nákupy v zahraničí?
13 rad pro nakupování


V Primarku jsem si ještě koupila spodní prádlo a asi to není úplně potřeba popisovat. Ale musíš uznat, že ty braletty jsou fakt krásný.

 

obleceni - 7
(Foto: Archiv blogerky)Chtěla jsem nějakou košili, kterou bych mohla nosit úplně ke všemu a bude vypadat dobře jen tak zastrčená v džínách. A tohle je přesně ono. Hrozně se mi líbí, že její střih je trochu víc klukovský.

 

obleceni - 8
(Foto: Archiv blogerky)


No a když jsem viděla tohle nejroztomilejší pyžamko s Ariel tak jsem si ho musela koupit. Za 1. totiž miluju Malou mořskou vílu a za 2. se mi hrozně líbí materiál a střih. Jestli pojedeš do Primarku, určitě mrkni, jestli tam nebudou podobné mít.

obleceni - 3
(Foto: Archiv blogerky)


S mamkou jsme ještě zašly do DM, kde jsem si koupila vodu ve spreji s kokosem, která se teď v létě vážně hodí. A rozhodně si ji vezmu s sebou na víkend v kempu i na dovču u moře. A MILUJU tu kokosovou vůni.
V Müllerovi jsem si koupila tvářenku, která má krásnou broskvovou barvu a na pleti vypadá fakt krásně.

 

obleceni - 9
(Foto: Archiv blogerky)

 

Plánuješ výlet do Drážďan a do Primarku? Snad se ti věci líbily a třeba jsem ti dala tip na co se příště v obchodech mrknout. A příště se můžeš těšit přímo na fotky z výletu na mém blogu The City Fairy – www.thecityfairy.com :)1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •