Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Finlandia Mácháč byl první několikadenní festival, na kterém jsem byla. A už od začátku to byla pecka – ta atmosféra, areál, hudba... Takže se každý rok těším, až s kamarády vyrazíme zase a protancujeme celou noc na našlapaný line-up. A na co se m...

Doraz na největší domácí open air festival Finlandia Mácháč!

Festivalová pohoda
zdroj: Thinkstockphotos Festivalová pohoda
aktualizováno 18.07.2017, 00:00 | 18.07.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Finlandia Mácháč byl první několikadenní festival, na kterém jsem byla. A už od začátku to byla pecka – ta atmosféra, areál, hudba... Takže se každý rok těším, až s kamarády vyrazíme zase a protancujeme celou noc na našlapaný line-up. A na co se můžeme těšit letos?

Kdy: 18. - 19. 8.
Kde: Máchovo jezero, pláž Klůček, Doksy
Co: NEJVĚTŠÍ DOMÁCÍ OPEN AIR FESTIVAL

 

Největší domácí open air festival se koná už 17 let a patří k tradičnímu zakončení taneční sezóny. Rozhodně se můžeš těšit na pořádnou hudební a světelnou show.


Během let se na festivalu vystřídalo spoustu hvězd elektronické hudby jako Tiësto, W&W, Dada Life, Axwell nebo Paul van Dyk. Kapacitu má až 10 000 lidí, takže jestli chceš vyrazit na nějaký velký fesťák, Finlandia Mácháč je rozhodně dobrá volba.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Základní pravidla, jak přežít festival ve zdraví
Co si určitě zabalit na festival?
Nezbytná výbava na festival

 

Line-up


Letos si opět můžeš vybrat z několika stagí – Main Stage, Evropa 2 Stage, Watt Stage, Techno Stage a M-Point. Těšit se můžeš těšit jak na DJs z ČR, tak světová jména.


Z českých DJs vystoupí Mejsi & Peet Crue, Pete Luke, Chris Sadler, Richard Reynolds a další.


Ze zahraničí na Mácháč dorazí třeba Juicy M, Lost Frequencies, W&W a Curbi. Samozřejmě těch DJs je daleko víc, ale kdybych je tu měla všechny vypisovat, bylo by to snad na samostatný článek. Takže určitě mrkni na webové stránky festivalu, kde najdeš všechno, co potřebuješ.

 

Takže si zabal stan, spacák, tenisky, ve kterých protancuješ fesťák a uvidíme se 18. srpna na Mácháči!0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •