Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý rok si dávám nějaké předsevzetí, která chci dodržet. V roce 2017 jsem měla několik cílů, některé jsem vážně dodržela a některé bohužel ne.

Jak jsem dodržela předsevzetí pro rok 2017

blogerka
zdroj: Archiv blogerky blogerka
aktualizováno 28.01.2018, 00:00 | 28.01.2018, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Každý rok si dávám nějaké předsevzetí, která chci dodržet. V roce 2017 jsem měla několik cílů, některé jsem vážně dodržela a některé bohužel ne.

Zaměřit se na blog


To se mi povedlo tak napůl, protože jsem skončila na svém starém blogu, ale zase jsem přišla s novým. Akorát jsem ho zveřejnila až teď, v roce 2018.


Konečně mít sixpack


No, řekla bych, že jsem na to měla celkem dobře našlápnuto, ale vyrýsované břišáky se mi nakonec nepovedly. Takže tenhle cíl mi zůstane i na rok 2018. A teď už to fakt dokážu.


Jíst zdravě


Tady jsem byla fakt úspěšná a dodržela to. Jasně, občas jsem si dala Twistera z KFC nebo donuta. Ale většinou jsem jedla zdravě a z toho mám vážně radost.

 

Chodit víc běhat


Běhat jsem bohužel byla párkrát, takže za to mám velké mínus a letos na tom chci určitě zapracovat.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dala sis předsevzetí, že zhubneš?
Zkus si letos dát tak trochu jiné novoroční předsevzetí
Splň si svá novoroční předsevzetí – přestaň s kouřením již dnes!


Udělat si výlet do Berlína nebo Budapešti


To se mi bohužel nepovedlo, ale zato jsem byla v Thajsku a Florencii, takže to bylo nakonec ještě lepší než moje původní plány. Ale do těhle dvou měst se chci rozhodně podívat dál.


Číst víc knížek


No vzhledem k tomu, že jsem četla knížku o Coco Chanel asi 3 měsíce, tak jsem moc úspěšná nebyla. Ale to rozhodně musím změnit a doufám, že se mi to tenhle rok povede.


Víc nakupovat slow fashion


Tenhle cíl jsem splnila na 100%, a i když jsem si koupila nějaké oblečení v řetězcích, tak jsem daleko víc chodila do sekáčů nebo nakupovala na Vinted. A z toho mám obrovskou radost, protože ze sebe mám vždycky dobrý pocit a baví mě, když pak někomu ukážu super svetr s vlnou za 75 Kč.


Používat přírodní kosmetiku


Jupí, další splněný cíl. A víš co? Pleť se mi díky tomu strašně zlepšila, a i když se mi dělají pupínky, tak se mi během chvilky pleť uzdraví. Takže pokud máš problémy s pletí, tak určitě přírodní kosmetiku doporučuju.

 

Jak jsi dodržela svoje předsevzetí za minulý rok?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •