Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tekuté rtěnky jsou už druhou sezónu velkým hitem. Snad každá holka, která se ráda maluje, má nějakou doma. Ale jak si namalovat tekutou rtěnku tak, aby vydržela celý den?

Jak si správně namalovat tekutou rtěnku

Rty
zdroj: Thinkstockphotos Rty
aktualizováno 14.02.2017, 15:44 | 14.02.2017, 15:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Tekuté rtěnky jsou už druhou sezónu velkým hitem. Snad každá holka, která se ráda maluje, má nějakou doma. Ale jak si namalovat tekutou rtěnku tak, aby vydržela celý den?

Některé tekuté rtěnky vydrží déle, některé ne. To už tak se všemi kosmetickými produkty bývá. Většinou se dá říct, že čím dražší, tím lepší, ale i mezi drogerkovými značkami se najdou dobré tekuté rtěnky, jako je třeba tahle od Essence. Na rtech je moc příjemná (mám s ní na rtech takový hedvábný pocit) a má krásnou barvu. Sice nevydrží celý den, ale za tu cenu je moc fajn.

Rtenka
(Foto: Archiv blogerky)


1. Peeling a hydratace

Některé tekuté rtěnky hodně vysušují a na rtech je vidět každá nedokonalost, takže musíme provést peeling rtů. Peeling naneseme na rty a jemně ho zapracujeme, aby byly hezky hladké. Až budeme mít suchou kůži odstraněnou otřeme si rty do kapesníčku a balzámem je ještě hydratujeme.

Rtenka 3
(Foto: Archiv blogerky)


2. Použijeme konturku
Vezmeme konturku a obtáhneme s ní linii rtů a pak je vyplníme. Konturka by měla být v odstínu rtěnky. Rty s konturkou vždycky lehce obtisknu do kapesníčku, abych se zbavila přebytečné barvy.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Rtěnka versus lesk: Kdy je co lepší?
Test RTĚNEK: I za 50 korun pořídíte skvělou rtěnku!
Velká recenze dlouhotrvajících rtěnek!

3. Jde se na rtěnku
Když už jsou rty dobře připravené můžeme přejít k rtěnce. Musíme dávat pozor, abychom dali jen tenkou vrstvu, protože když toho dáme víc, rtěnka nebude tak dobře držet a mohla by začít cuckovatět. Nakonec už jen počkáme až si rtěnka sedne a můžeme vyrazit.
 1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •