Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Spousta pohádek v televizi, rodinná pohoda, stromeček, světýlka, výborné cukroví od mamky a babiček a samozřejmě horká čokoláda (a od 18 vaječňák). Tohle pro mě představují vánoční svátky.

Jak si užít Vánoce a nepřibrat během nich 10 kilo

vanoce
zdroj: Archiv blogerky vanoce
aktualizováno 07.12.2017, 00:00 | 07.12.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Spousta pohádek v televizi, rodinná pohoda, stromeček, světýlka, výborné cukroví od mamky a babiček a samozřejmě horká čokoláda (a od 18 vaječňák). Tohle pro mě představují vánoční svátky.

Tohle pro mě představují vánoční svátky. Ale bohužel taky nějaké to kilo navíc, protože bych se už od půlky prosince nejradši jen válela doma a jedla ty dobroty. Ale letos žádná kila navíc nebudou! Jdeš do toho se mnou?

 

Tohle jsou moje tipy, jak si chci užít vánoční pohodu a nepřipadat si po Vánocích jako koule:

 

Zdravé cukroví


Cukroví prostě k Vánocům patří a nedat si za celou dobu svátků ani kousek je pro mě nepředstavitelné. Ale protože se snažím jíst vážně zdravě a cvičit, tak jsem už minulý rok zkusila udělat zdravější variatu cukroví. Skvělé jsou třeba datlové kuličky, které už nepotřebují žádné přidané sladidlo. Nebo čokoládové perníčky s 80% čokoládou. Mňam!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak znovu obnovit zapomenuté kouzlo Vánoc?
Vánoce 2017 přicházejí! Co nesmí chybět?
Jak si co nejlépe užít vánoční náladu?

 

Všeho s mírou


Vánoce nejsou o přežírání a je potřeba myslet na to, že nemusíš sníst všechno cukroví na posezení, protože nikam neuteče a můžeš si ho dát i později. No budu se na to snažit letos myslet a nesníst zase první talíř s cukrovím skoro celý sama. Ups.. Nebo si večer místo vanilkových rohlíčků a vosích hnízd dát třeba jablíčko nebo okurku.

 

vanoce
(Foto: Archiv blogerky)

 

Aspoň trocha pohybu


Rozhodně nejsem typ člověka, který by během Vánoc každý den vyrážel do fitka, ale myslím si, že bys určitě neměla úplně vypadnout ze svého cvičícího režimu. A pokud nikam cvičit nechodíš, tak vezmi mamku, kámošku nebo přítele a jděte na pořádnou procházku nebo třeba bruslit. Mimochodem noční procházka vánočně osvětleným městem je ta největší romantika – takže super tip na rande.

 

Doufám, že tě moje tipy inspirují a po Vánocích budeš se svojí postavou spokojená (minimálně) stejně jako před nimi. A kdyby ne, tak se na tom zamakáš a od čeho jsou oversize svetry!0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •