Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Konečně je tu ten večer – jdeš na ples. Ať už maturitní nebo jakýkoliv jiný, vždycky je to událost, na kterou se my holky s předstihem chystáme. Vybíráme šaty, boty, doplňky, make-up a účes. Když už tohle všechno máš, je tu ještě jedna věc, kterou...

Jak si vybrat správnou vůni na ples

vune - 3
zdroj: Archiv blogerky vune - 3
aktualizováno 07.03.2017, 00:00 | 07.03.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Konečně je tu ten večer – jdeš na ples. Ať už maturitní nebo jakýkoliv jiný, vždycky je to událost, na kterou se my holky s předstihem chystáme. Vybíráme šaty, boty, doplňky, make-up a účes. Když už tohle všechno máš, je tu ještě jedna věc, kterou bys měla rozhodnout, a to jakou vůní doladíš svůj look.

Květinová lehká? Dřevitá těžká?


Největší roli hraje to, jaký typ vůní se ti líbí. Někdo upřednostňuje květinové, ovocné a lehké vůně a někdo naopak dřevité, hodně parfemované těžké vůně. Je to zcela na tobě, v jaké vůni se budeš cítit dobře. Pokud máš ráda první typ vůní, doporučuju ti zkusit třeba Mad Love od Katy Perry, která je lehká, květinová, sladká a já jsem si ji hodně oblíbila. Nosím ji skoro pořád, protože voní vážně krásně. Navíc má krásnej flakonek, co myslíš?

 

vune - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Rozhodni se podle svého looku


Jaké šaty a celkový look na ples zvolíš? Jestli zvolíš nějaký sexy look, třeba šaty s rozparkem nebo výstřihem, určitě se neboj jít i do výraznější a těžší vůně. Ale pozor, ať to s ní nepřeženeš, hlavně pokud na takový typ vůní nejsi běžně zvyklá. Vyzkoušej vůně značky Pacco Rabanne, já mám nejradši Lady Million, ale je pěkná i vůně Olympea.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čemu se vyhnout při oblékání na ples a na plese?
Kde sehnat last minute doprovod na ples?
Co s sebou do kabelky na ples?

 

vune - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Vezmi si vůni s sebou


V průběhu večera vůně vyprchá, ale to je přece škoda, zvlášť, když si vybereš nějakou, s kterou doladíš svůj styl. Proto si s sebou vezmi miniaturku svojí vůně nebo použij naplňovací stříkátko, do kterého si můžeš dát jakoukoliv vůni. Jednoduše si tohohle pomocníka schováš do psaníčka a uvidíš, jak ti všichni budou chválit celý večer, jak krásně voníš.

 

vune - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jaká je tvoje oblíbená vůně?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •