Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Muzeum Grévin vzdalo čest nejdéle vládnoucí panovnici na světě, která letos slaví své 91. narozeniny, Alžbětě II. a voskovou figurínu jejího veličenstva zařadili do své expozice. Slavnostní odhalení sochy proběhlo 22. března za přítomnosti britské...

Královna Alžběta II. se vrací do Prahy

grevin - 3
zdroj: Archiv blogerky grevin - 3
aktualizováno 15.04.2017, 00:00 | 15.04.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Muzeum Grévin vzdalo čest nejdéle vládnoucí panovnici na světě, která letos slaví své 91. narozeniny, Alžbětě II. a voskovou figurínu jejího veličenstva zařadili do své expozice. Slavnostní odhalení sochy proběhlo 22. března za přítomnosti britské velvyslankyně v České republice Jan Thompson OBE a nejvyšších zástupců Britské obchodní komory.

22. března se sešlo několik novinářů a fotografů, aby se podívali na sochu panovnice. Všichni jsme byli hrozně zvědaví a to hlavně na to, jak bude vosková figurína vypadat. Co bude mít na sobě? Jak bude velká? A bude jí podobná? To nám všem běželo hlavou.

 

grevin - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Po příchodu do salonku jsme se posadili, následovalo uvítání a skupina Telemanovo kvarteto nám zahrála melodie od The Beatles. Musím říct, že to bylo příjemné vyslechnout si písničky, které tak dobře známe, v jiné podobě.
Moderátoři nám řekli i několik zajímavostí o královně Alžbětě II. Například to, že královna je prvním britským monarchou, který navštívil Českou republiku, a že měří necelých 160cm.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

FOTOREPORT: Vyraz se mnou za celebritami!
Pohled do zákulisí muzea voskových figurín: Pravé vlasy, litry barev a hodiny tvrdé práce
VLOG: Muzeum voskových figurín v Praze

 

A je jí tedy vosková figurína podobná?


Když se roztáhnul závěs, tak jsem si vážně na chvilku myslela, jestli tam nestojí sama královna, protože podobná jí rozhodně je. A to i když jsem si jí prohlížela zblízka. V Grévinu odvedli vážně dobrou práci.

 

grevin - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Takže jestli máš v plánu navštívit muzeum Grévin, tak se na Alžbětu II. určitě zajdi podívat.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •