Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zamyslela jsi se někdy nad tím, proč žluťoučcí a strašně roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P?

Mimoni přichází do kin

mimoni
zdroj: oficiální zdroj mimoni
aktualizováno 24.06.2015, 00:00 | 24.06.2015, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Zamyslela jsi se někdy nad tím, proč žluťoučcí a strašně roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P?

Odpověď najdeš v animované komedii Mimoni, která nám představí jejich vlastní příběh.

 

Příběh


Hned v úvodu se podíváme na historický vývoj Mimoňů, kteří už od nepaměti vidí smysl své existence v posluhování největšímu darebákovi. Kdykoliv shodou náhod, ke kterým často přispívali oni sami, o svého pána přišli, hned si hledali dalšího. A tak to šlo celá staletí od Tyranosaura Rexe, přes hraběte Drákulu a Napoleona až do chvíle, kdy žádného nového nadřízeného nedokázali najít a upadli do hluboké deprese.

 

mimoni
(Foto: oficiální zdroj)


Naštěstí se Kevin, Stuart a Bob rozhodli vydat do světa a najít jim nového padoucha. Dostanou se až na floridský festival zločinců, kterého se zúčastní i královna světového zločinu Scarlett Odkráglová. A naši tři Mimoni hned zahořeli touhou pro ní pracovat. Scarlett si pro ně připravila speciální úkol - a to ukrást britské korunovační klenoty. A tak se Kevin, Stuart a Bob vydávají do Anglie, aniž by měli tušení, co je tam čeká.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co si myslíme, že se klukům líbí, ale opak je pravdou?!
Chceš začít natáčet videa na YouTube? Mám pro tebe tip na super kamerku!

 

mimoni
(Foto: oficiální zdroj)

 

Hodnocení

 

Tenhle animák se mi vážně líbil. Mimoni celou dobu mluví tím svým legračním jazykem a jsou hrozně roztomilí a vtipní. Během filmu jsem se nenudila ani chviličku, protože se tam pořád něco děje. Bavila mě část mimoňské historie a taky to, že tam ukážou, jak potkali Grua. Mimoni určitě za návštěvu kina stojí.

 

Shrnutí


Režie: Kyle Kalda, Pierre Coffin
Scénář: Brian Lynch
Hudba: Heitor Pereira
Hrají (hlasy): Ivana Chýlková, Jan Vondráček, Jiří Klem, Radka Stupková, David Suchařípa

 1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •