Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přijde mi, že jsem jen mrkla a z ledna už je duben. Nechápu, jak to strašně letí! No a za chvíli tu máme léto, takže mě zajímá JAK JSI NA TOM S NOVOROČNÍMI PŘEDSEVZETÍMI? Dodržuješ pořád zdravou a pravidelnou stravu, nebo už jsi zase sklouzla k fa...

Moje cvičící rutina

Domácí cvičení
zdroj: Thinkstockphotos Domácí cvičení
aktualizováno 01.05.2017, 00:00 | 01.05.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Přijde mi, že jsem jen mrkla a z ledna už je duben. Nechápu, jak to strašně letí! No a za chvíli tu máme léto, takže mě zajímá JAK JSI NA TOM S NOVOROČNÍMI PŘEDSEVZETÍMI? Dodržuješ pořád zdravou a pravidelnou stravu, nebo už jsi zase sklouzla k fast foodu a sladkostem? Chodíš pravidelně cvičit, nebo se teď pravidelně válíš u telky?

Já doufám, že převažují ty první (čti lepší) možnosti, ale přiznám se, že u mě to taky není vždycky 100% růžové. Přes Velikonoce jsem necvičila a o nějakém #healthylifestyle se taky moc mluvit nedá.
Ale už jsem "zpátky na koni" a chci ti popsat, jak chodím v týdnu cvičit a doufám, že tě to znovu motivuje, pokud jsi svoji motivaci ztratila.

 

cviceni - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Fitko (3x týdně)


Fitko je pro mě prostě #1 a neumím si představit, že bych tam nechodila. Snažím se chodit 3x týdně, ale když jdu ten týden na lekci, tak jdu někdy jen 2x, záleží, jak to časově stíhám. Snažím se na něj najít čas, kdy můžu, např. v úterý chodím mezi hodinama ve škole a ve středu před školou.
Cvičení mám rozdělené na 3 části - zadek/nohy, záda, ruce. Tohle rozdělení mi vyhovuje, ale samozřejmě je na každém, jak si to rozdělí. Břicho se snažím cvičit pokaždé, když jsem ve fitku, někdy na to mám času víc, někdy míň. A jak dlouho mi zabere jedna návštěva fitka? Cvičím hodinu, max. hoďku a půl a myslím si, že to je tak akorát, abys sis pořádně zacvičila/zničila se.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co dělá cvičení s tvou dívčí postavou?
7 výhod cvičení kromě sexy těla
Co jíst a pít po cvičení

 

Lekce (1x týdně)
 

Jednou týdně jdu na nějakou lekci, protože je to pro mě určité vybočení ze cvičícího stereotypu a je to zase jiný typ pohybu. Většinou jsou lekce víc na fyzičku, takže jsem na nich rudá jako rajče a nemůžu dýchat. Chodila jsem třeba na bosu, jógu, bodycombat a teď mě nejvíc baví kruhové tréninky. Někdy bych si chtěla vyzkoušet box, protože si myslím, že by mě to hodně bavilo. Máš s tím nějakou zkušenost? Jestli jo, tak budu moc ráda, když mi napíšeš.

 

cviceni - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Běhání (1x týdně)


Jakmile začne jaro, tak začínám běhat. Nejsem takový ten strašně zapálený běžec, který by běhal i v zimě nebo když je hnusně. Ale když je lepší počasí, tak si běhání moc užívám a je to skvělý způsob, jak si vyčistit hlavu a posouvat svoje hranice (běžet delší vzdálenost, rychleji, vydržet déle). Ovšem nechodím "jen" běhat, ale nakonec si dám ještě nějaké cviky ve venkovním fitku. Snažím se chodit aspoň jednou týdně, ale záleží na počasí. Když je celý týden hnusně nebo zima, tak prostě nejdu ani jednou no. :)

 

cviceni - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Doufám, že se ti článek líbil a třeba tě inspiroval k tomu vyrazit se někam hýbat, ať už do fitka, do parku nebo do tanečního sálu. Jak během týdne cvičíš ty?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •