Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dáváš si na začátku nového roku předsevzetí, nebo to není nic pro tebe? Já si sice dávám různé cíle i v průběhu roku, ale i tak si nějaké to předsevzetí dám.

Moje předsevzetí pro rok 2019

blogerka
zdroj: Archiv blogerky blogerka
aktualizováno 11.01.2019, 00:00 | 11.01.2019, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Dáváš si na začátku nového roku předsevzetí, nebo to není nic pro tebe? Já si sice dávám různé cíle i v průběhu roku, ale i tak si nějaké to předsevzetí dám.

Přečíst minimálně 20 knížek a k tomu ještě 5 knížek o marketingu (ve kterém pracuji). V roce 2018 jsem začala víc číst a musím říct, že mě to celkem chytlo a chci se čtení víc věnovat. Navíc díky chození do knihovny za nové knížky nic neutratím.

 

Zlepšit se v uklízení. Jsem trochu bordelář, ale chtěla bych se aspoň trochu zlepšit a nějak pravidelně uklízet, abych pak úklidem netrávila zbytečně hodiny a hodiny.

 

Pořádně se dát do cvičení a mít vysportovanou postavu. Ale hlavní stejně je abych se cítila dobře.

 

Omezit produkci našeho odpadu v domácnosti a začít trochu víc se zero waste.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Zkus si letos dát tak trochu jiné novoroční předsevzetí
Jak KONEČNĚ dodržet svá předsevzetí a dosáhnout cíle?
Nauč se se učit. Má předsevzetí na nové pololetí

 

Lépe sledovat svoje výdaje a zlepšit se v hospodaření s penězi. Pokud ještě nebydlíš sama, tak tohle tě asi moc nezaujme, ale věř mi, že až se osamostatníš, tak sledování výdajů bude i pro tebe docela důležité téma. Chci se zlepšit v tom neutrácet za zbytečnosti a naučit se, si aspoň trochu našetřit.

 

Víc cestovat do zahraničí nebo po Česku. Chtěla bych jet aspoň na jeden eurovíkend a pak i na nějaké výlety po té naší krásné zemičce. A rozhodně chci i na nějaký wellness, protože to mi už hrozně chybí.

 

A jaké jsou tvoje předsevzetí na rok 2019?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •