Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tak i mně začala škola. Přiznám se, že jsem se na nástup na magisterské studium celkem těšila a brala to jako nový krok v životě.

Moje školní nezbytnosti

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 16.11.2016, 00:00 | 16.11.2016, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Tak i mně začala škola. Přiznám se, že jsem se na nástup na magisterské studium celkem těšila a brala to jako nový krok v životě.

Ale už po prvním týdnu jsem si to rozmyslela, protože představa ústních zkoušek (nesnáším je!!!), prezentací (nesnáším je!!!), četby a esejí, které budeme muset splnit, se mi fakt nelíbí. Ale co se dá dělat. Chci bejt holka studovaná, tak tohle musim zvládnout :)

No a tak jsem se rozhodla, že ti ukážu svoje školní nezbytnosti, které si beru vždycky s sebou.

Notebook, telefon, nabíječky

Dřív jsem do školy nosila jen iPad, ale na tom přeci jenom neudělám tolik práce, když potřebuju a celkově se mi prostě daleko líp pracuje na notebooku. Takže to je rozhodně moje essential #1. Další je samozřejmě telefon, protože bez toho nedám ani ránu (a kdybych ho s sebou neměla nemohla bych si stěžovat na školu na Insta Stories, že jo :)). Nabíječky jsou must-have, k tomu asi není co dodat. Ty s sebout taháme snad všichni.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejekologičtější školu světa najdeš na Bali, studovat v ní můžeš i ty

Líčení do školy i po škole: Jak být třídní kráskou?

Má pro tebe vysoká škola smysl?

Moje taštička "záchrany"

Nevím jak jinak bych to pojmenovala, ale prostě je to průhledná kosmetická taštička, ve které mám všechny nezbytnosti, které bych mohla potřebovat, a které většinou nikdo nemá. Mám tam kapesníčky, gumičku na vlasy, balzám na rty, krém na ruce, hřeben, antibakteriální gel a náplasti. Určitě ti doporučuju nějakou podobnou taštičku v kabelce mít, protože je to vážně praktické. Jednak se mi ty věci pak neválí v kabelce a navíc taštičku jen přendám do kabelky a nemusím přendavat spoustu věcí.

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Pěkný sešit a diář

Poznámky si sice píšu do notebooku, ale vždycky si s sebou beru sešit, kdybych si potřebovala poznamenat něco na papír. A když je ten sešit navíc pěknej a roztomilej, tak je to úplně nejlepší (kdo je taky úchyl na papírnictví?). A diář to je moje pravá ruka skoro pořád a poznamenávám si tam úplně všechno. Zajímal by tě článek o tom, jak si vedu diář a nějaké tipy na plánování a rozvržení času?

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

A pak samozřejmě flaška s vodou, nějaká zdravá sváča atd., ale to mi přijde zbytečný popisovat, protože to by měla být pro všechny samozřejmost :)

Jaké jsou tvoje school essentials?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •