Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na videa na YouTube jsem nejdřív moc nekoukala, ale teď mě vážně začaly bavit a ráda si je pustím, když mám čas třeba k snídani.

Moji oblíbení zahraniční youtuběři

bethany
zdroj: Archiv blogerky bethany
aktualizováno 01.07.2015, 10:36 | 01.07.2015, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Na videa na YouTube jsem nejdřív moc nekoukala, ale teď mě vážně začaly bavit a ráda si je pustím, když mám čas třeba k snídani.

Chci ti ukázat moje nejoblíbenější zahraniční youtubery, které nejspíš znáš. A jestli ne určitě se na ně mrkni.

 

Zoe Sugg


Zoe je anglická fashion a beauty youtuberka, kterou najdeš pod přezdívkou Zoella.


Ve svých 25 letech má 8 495 314 odběratelů na svém hlavním kanále, kde najdeš hlavně různé hauly (videa o tom, co si koupila), produktová videa nebo kosmetické tipy. Na svém vlogovacím kanále MoreZoella má 3 247 694 odběratelů.

 

Napsala knížku Girl Online, která trhala rekordy v počtu prodaných výtisků a teď chystá pokračování. Aby toho nebylo málo, má svojí vlastní značku kosmetiky, která vypadá vážně krásně. Škoda, že se u nás neprodává. Navíc je Zoe strašně milá, sympatická a přirozená. Líbí se mi, že se nebojí si ze sebe udělat srandu nebo se třeba jen tak zaksichtit do kamery.

 

Alfie Deyes


Zoe Sugg chodí s Alfiem, který je taky youtuber a jeho hlavní Youtube kanál se jmenuje PointlessBlog.

 

Založil ho v roce 2009 a má na něm 4 298 861 odběratelů. Točí různé tagy jako např. zkoušení japonských sladkostí, tag s přítelkyní nebo co je v mém telefonu.


Taky má ještě vlogovací kanál, který najdeš jako PointlessBlogVlogs.

 

Na něm se můžeš podívat co každý den dělá, protože přidává videa opravdu skoro denně. Stejně jako Zoe, Alfie napsal knihu, kterou nazval The Pointless Book a vyšel už i druhý díl. Třetí má v plánu na konec roku 2015. Ještě k tomu má vlastní kryty na telefon.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

RECENZE: Jaké to je vést dvojí život pro dospívající dívku?
Fígly, aby ti nesmrděly nohy!

 

Bethany Mota

 

Bethany
(Foto: Archiv blogerky)


Bethany je youtuberka z amerického Los Bannos v Kalifornii. Její kanál BethanyMota má 8 938 178 a neuvěřitelných 719 633 140 zhlédnutí.


Videa na jejím hlavním kanále mě vážně baví. Natáčí různé tipy na jídlo, DIY tipy nebo jak probíhá její ráno. Její videa jsou hezky propracovaná a Bethany v nich vypadá úžasně.

 

bethany
(Foto: Archiv blogerky)

 

Taky má vlogovací kanál BethanysLife, ale tam bohužel přidává videa jen zřídka.


Díky Krásné jsem měla možnost se s ní setkat spolu s dalšíma blogerkama. Bethany byla moc sympatická, a i když už musela být unavená, s každým se ochotně pozdravila a vyfotila. 

 

Youtuberů sleduju víc, ale tohle jsou moji nejoblíbenější. Jaké sleduješ ty?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •