Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jedinečný barevný běh The Color Run je prostě jen jeden.

Nejšťastnější běh roku je už za dveřmi!

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 03.06.2016, 00:00 | 03.06.2016, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Jedinečný barevný běh The Color Run je prostě jen jeden.

Už podruhé se uskuteční v Praze, a to 4. června od 14 hodin. Letos se můžeš se svými kamarády, přítelem a rodinou těšit na příval barev s tématikou letní dovolené, tropického ovoce a palem, protože druhý ročník má téma Tropicolor.

Minulý rok běh přilákal 12 000 účastníků, kteří se na trati vedoucí Prahou vrhli do explozí čtyř tun práškových barev při oslavě zdraví a radosti z pohybu. A letos tomu určitě nebude jinak. Od 14:00 se otevřou brány pražského Výstaviště v Holešovicích a všichni si budou moct užít svět štěstí s tunami barev a i speciální osvěžující zóny, kde budou vizážisti Sephora a kadeřníci ze Salonu Petry Měchurové.

Letošním partnerem je také Puma, která vyrábí skvělé sportovní oblečení a boty, a teď má i svou mobilní aplikaci Pumatrac, díky které se můžeš zapojit do globální výzvy Ignite Your City, pod kterou najdeš i The Color Run.

PŘEČTI SI TAKÉ:

5 důvodů, proč budeš díky běhání neodolatelná!

Umíš správně běhat? Odhalujeme nejčastější chyby

Na běhání chytře: Vše o správném jidle, pitném režimu i výběru bot

Ať jsi sportovkyně nebo pěkný pecivál na tenhle běh rozhodně doraž. Neměří se totiž čas a hlavním cílem je si to prostě pořádně užít.

Kdy: sobota 4. června, 14hodin
Kde: Výstaviště Holešovice, Praha
Za kolik: 590 Kč

Všechny informace najdeš na www.thecolorrun.cz a www.facebook.com/thecolorrunCR

Moje tipy co si určitě vzít s sebou:

1. Určitě nezapomeň startovní set a pokud ho ještě nemáš, tak si ho včas vyzvedni
2. Sluneční brýle, aby ti barvy nezasáhly oči. Sice jsou nezávadné, ale stejně není nic příjemného na tom jich mít plné oči
3. Telefon, foťák, GoPro…prostě všechno na co si budeš chtít tohle vzrůšo zaznamenat. A věř mi, že to určitě chtít budeš
4. Barevné sukýnky, nafukovací kruhy, bláznivé paruky nebo cokoliv jiného co tě odliší od davu. Při téhle akci platí, čím bláznivější, tím lepší.
5. A pak už jen zbývá dobrá nálada a parta, se kterou si to pořádně užiješ

Tak nezapomeň dorazit na nejžhavější běh roku! Já tam budu taky a doufám, že se potkáme na startu. Pokud chceš sledovat “přímý přenos” z Color Runu tak určitě sleduj můj Snapchat: caroline_daisy7 Protože tam budu přidávat úplně všechno co se bude dít.

Tak co, vyběhneš se mnou taky?

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

5
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •