Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blafuj, sázej, riskuj a užij si poker plný vášně a erotiky.

Okořeň si sexuální život stolní hrou pro odvážné

Kamapoker
zdroj: oficiální zdroj Kamapoker
aktualizováno 20.03.2015, 18:25 | 20.03.2015, 18:17 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Blafuj, sázej, riskuj a užij si poker plný vášně a erotiky.

KamaPoker je super způsob, jak si okořenit sexuální život. Tahle stolní hra je založena na verzi Texas hold’em Limit Poker, ale pravidla jsou trochu pozměněná. Nemusíš se bát, že když o pokeru nic nevíš, nebudeš moct hru hrát. Já vím o pokeru prd, ale stačí si vzít k ruce návod, kde je vše krok za krokem napsané. Taky tam najdeš všechny výherní kombinace karet, takže si je nemusíš pamatovat.

 

ZKUS I DALŠÍ HRY:

Česká hudba – zábavná hra pro každou party!
Zabavte se s přáteli s hrou Enigma
Tip na dlouhé večery: iKnow, hra, která tě fakt zabaví

 

Hra je opravdu stejná jako klasický poker, akorát se nehraje o peníze. Jde o zábavu, intimitu, sexualitu a o to, vyzkoušet něco nového. Má 4 kola - kolo svlékání, mazlení, odměny a extáze. Kam až každé kolo zajde, záleží na zbylých žetonech a také samozřejmě na tom, kam až jsou hráči ochotní zajít. ;-)

 

Kamapoker
(Foto: oficiální zdroj)

 

Pravidla si můžeš libovolně upravovat. Stačí použít představivost a kreativitu. Navíc může být sranda, vymyslet si s partnerem vlastní pravidla, která ovlivní vaše sexuální zážitky. Hra je určená pro 2 osoby, ale pokud jsi odvážnější, můžeš to vyzkoušet i ve více hráčích.

 

Musím říct, že se mi hrozně líbí, jak je hra udělaná. Žetony i karty vypadají vážně kvalitně a všechno je uložené v černé krabici s magnetickým víkem. Vypadá to luxusně a podle mě by nebyla špatná ani jako dárek. K sehnání je například ZDE.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •