Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když mi přišla pozvánka na otvíračku nové prodejny CCC v OC Nový Smíchov v Praze, měla jsem z toho velkou radost. Na podobné akce chodím vážně ráda, protože se mi líbí příležitost prohlídnout si novou prodejnu mezi prvními. Navíc to bylo spojené i...

Opening nové prodejny CCC

CCC opening2
zdroj: Archiv blogerky CCC opening2
aktualizováno 03.04.2017, 23:50 | 03.04.2017, 23:50 | Karolína Rejmontová

Když mi přišla pozvánka na otvíračku nové prodejny CCC v OC Nový Smíchov v Praze, měla jsem z toho velkou radost. Na podobné akce chodím vážně ráda, protože se mi líbí příležitost prohlídnout si novou prodejnu mezi prvními. Navíc to bylo spojené i s povídáním o trendech a nové kolekci jaro/léto 2017.

Prezentaci měli pěkně připravenou a ze všech bot, které nám ukazovala stylistka, se mi nejvíc líbily šněrovací na vysokém podpatku. Akorát je škoda, že bych na nich v Praze asi moc daleko nedošla.

CCC opening5
(Foto: Archiv blogerky)


Na akci byli dohromady novináři, blogerky i celebrity a i když tam bylo hodně lidí, atmosféra byla moc fajn. Šla jsem tam sama, takže jsem byla trochu nesvá z toho, jestli se budu s někým bavit, nebo tam budu sama někde v koutě. Všechno ale dobře dopadlo.

PŘEČTI SI TAKÉ:
GALER: Barevné jarní boty
Běhej stylově, víme jak na to!
Čím ti škodí baleríny?!

A to bych nebyla já, abych neohodnotila i catering. Občerstvení bylo vážně super a měli tam dortíčky od cukráře, kterému bylo asi 15 let.

CCC opening
(Foto: Archiv blogerky)


Vypadaly vážně nádherně, ale stejně jsem zůstala u zdravých věcí a dala jsem si jen bílý jogurt s granolou a ovocem.

CCC opening1
(Foto: Archiv blogerky)


A co v nové kolekci najdete?
Mně se nejvíc líbí minimalistické kousky bez zbytečných ozdob. Ale na druhou stranu mě zaujaly metalické boty.

CCC opening3
(Foto: Archiv blogerky)


Samozřejmě na jaro/léto 2017 v CCC najdete i nejrůznější sandálky, balerínky, boty na platformě a kabelky. Dál rozšíří svojí nabídku o batůžky, které jsem si teď vážně oblíbila, tak se těším, až je tam půjdu omrknout.

CCC opening4
(Foto: Archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •