Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když mi přišla pozvánka na otevíračku Forever 21 v Praze na Chodově, tak jsem ji hned přijala, protože mi bylo jasné, že to bude super akce plná módy a známých osobností.

Otevření Forever 21 v OC Chodov

forever 21
zdroj: Archiv blogerky forever 21
aktualizováno 31.12.2017, 00:00 | 31.12.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Když mi přišla pozvánka na otevíračku Forever 21 v Praze na Chodově, tak jsem ji hned přijala, protože mi bylo jasné, že to bude super akce plná módy a známých osobností.

S kámoškou jsme si daly sraz 7.12. před obchodem a už z dálky byla slyšet hudba. Hned u vchodu jsme dostaly prosecco a mohly jsme si projít obchod. Na Forever 21 se mi líbí, že je vždycky rozdělené do několika kolekcí podle stylů. Takže si tam vybereš z minimalistického, basic, dívčího rockového, sportovního stylu (a spoustu dalších). Prostě něco pro každého. Navíc má Forever 21 na Chodově moc hezký interiér, dobré osvětlení a prostorné kabinky, takže nakupovat se tady bude samo.

 

forever 21
(Foto: Archiv blogerky)

 

Nejvíc se mi líbily večerní šaty a topy, protože jsem zrovna sháněla něco na vánoční večírek. Taky měli super vánoční kolekci, kde byly vtipné vánoční svetry a ponožky. Hnedka bych si něco koupila. Takže jsme se podívaly po obchodě, omrkly blogerky a celebrity (byla tam Míša Style With Me, Gabča Heclová, Shopaholic Nikol, Nikol Švantnerová, Jitka Nováčková atd.). Za chvíli nás Zorka Hejdová uvítala, řekla pár slov o Forever 21, představila DJ Lafayetta (který hrál fakt skvěle), a pak na podium přišla dívčí skupina ForSomeone. A holky nás teda překvapily a hned tu party oživily. Určitě na ně mrkni. Zpívaly covery různých známých písniček a kromě toho, že jsou naprosto nádherný, to taky uměly dobře rozbalit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Forever21 konečně v České republice!
Šetři a nakupuj oblečení efektivně
Nakup si oblečení do tisícovky v zahraničních e-shopech

 

forever 21
(Foto: Archiv blogerky)

 

Na akci jsme si mohli nakoupit, co jsme chtěli, se slevou, ale nakonec jsme si s kámoškou nic nekoupily. Zrovna nás nic úplně nezaujalo, ale ty by sis tam určitě něco vybrat mohla. Takže až budeš mít čas, určitě vyraž do OC Chodov, ať to tam omrkneš.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •