Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš si na léto oživit manikúru, ale nevíš jak na to? Mám pro tebe pár jednoduchých tipů.

Pár tipů na letní manikúru

Manikúra
zdroj: Thinkstockphotos Manikúra
aktualizováno 28.06.2015, 00:00 | 28.06.2015, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Chceš si na léto oživit manikúru, ale nevíš jak na to? Mám pro tebe pár jednoduchých tipů.

Každý nehet jinou barvou


Vypadá to vážně dobře a zvládneš to levou zadní. Prostě si nalakuješ každý nehet jinou barvou a je už na tobě, jestli to budou kontrastní barvy nebo tón v tónu. Mně se líbí právě tón v tónu, hlavně na béžových nebo modrých nehtech.

 

Vodovky


K tomu budeš potřebovat štěteček a odlakovač. Na nějaký papírek dáš trochu barevného laku na nehty a na to trochu odlakovače, aby lak nezaschl a byla z něj tekutá barva (jako vodovky). No a pak už jen lehce nanášíš a obtiskáváš barvu štětečkem na nehet. Tahle technika se mi hrozně líbí a nejvíc na bílém podkladu, protože hezky vynikne.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš začít natáčet videa na YouTube? Mám pro tebe tip na super kamerku!

RECENZE: Být sama sebou

 

 

Stínování


Na kousek nehtu dáš trochu barevného laku a houbičkou na make-up ho „rozťupkáš“ po nehtu jak budeš chtít. Tím, že budeš postupně nanášet a přidávat barvu, docílíš krásného stínovaného efektu.

 

Všechno je jen o cviku, ale tyhle tipy zvládne každý nešika.

 

A ještě jeden tip


Odlakovávání nehtů mě vážně nebaví a teď jsem vyzkoušela něco, co mi to hodně usnadní. Jde o Striplac od značky Alessandro, který si nalakuješ jako normální lak, akorát ho musíš zapéct v troubičce. Vydržel mi na nehtech asi 10 dní a ani se mi neoloupal nebo neoprýskal. A pak jsem ho úplně jednoduše a opatrně sloupla. Určitě jsi už podobné laky někde zaregistrovala a já ho můžu určitě doporučit. Hlavně slečnám, kterým normální lak na nehty moc nedrží nebo nemají na dlouhé dělání manikúry čas.

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •