Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Moje pleť nebyla nikdy dokonalá. Ostatní holky měly pleť skoro bez chybičky a já mám pupínky ještě teď, i když puberta je už dávno za mnou. Není to sice tak, že bych měla pupínky úplně po celém obličeji, ale přeci jenom furt ne a ne mě přestat trá...

Pomáhá kosmetika s konopím na problematickou pleť? Otestováno

Test kosmetiky proti akné - 5
zdroj: Archiv blogerky Test kosmetiky proti akné - 5
aktualizováno 19.04.2016, 17:27 | 19.04.2016, 17:27 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Moje pleť nebyla nikdy dokonalá. Ostatní holky měly pleť skoro bez chybičky a já mám pupínky ještě teď, i když puberta je už dávno za mnou. Není to sice tak, že bych měla pupínky úplně po celém obličeji, ale přeci jenom furt ne a ne mě přestat trápit. Proto, když přišla nabídka na vyzkoušení kosmetiky s konopím, šla jsem hned do toho. A ty si v dnešním článku můžeš přečíst, jak to moje testování dopadlo.

Kosmetiku s konopím jsem ještě nikdy nezkoušela, a tak jsem byla vážně zvědavá, jestli s pupínky zatočí. Konopí má mnohé léčivé účinky, a mimo jiné je vhodné právě na aknózní a problematickou pleť.

 

Test kosmetiky proti akné - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Moje pleť, kromě toho, že je problematická, je taky celkem dost citlivá. Proto jsem se trochu bála, abych se po použítí ošetřující vody, krému a séra neosypala nebo nebyla červená jako rajče. Ale mile mě překvapilo, že moje pleť po použití produktů nebyla vůbec podrážděná, dokonce ani červená. Takže za to u mě má kosmetika řady Aknea od Cannaderm velké plus, protože většina výrobků na problematickou pleť mi udělá na obličeji červené fleky.

 

Test kosmetiky proti akné - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Co všechno jsem testovala?


Nejdřív jsem zkoušela ošetřující vodu, krém a sérum s roll-on aplikátorem. Ošetřující vodu a krém jsem používala úplně klasicky na celý obličej, večer před spaním, když jsem se odlíčila. Sérum pak přímo na jednotlivé pupínky. Podobné roll-ony používám často, protože když se mi začne nějaký pupínek dělat, roll-on to aspoň trochu zachrání nebo zmírní zarudnutí. Tohle sérum mě určitě nezklamalo a je to můj nejoblíbenější produkt z těch, které jsem testovala, protože mi díky němu pupínky mizely z obličeje daleko rychleji, obsahuje totiž 56 % léčivého konopí.

 

Test kosmetiky proti akné - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

A funguje to?


Tohle je určitě otázka, na kterou chceš vědět odpověď už o začátku článku. Jestli čekáš, že po použití kosmetiky budeš mít krásnou hladkou pleť bez chybičky, bohužel tě zklamu. To asi nedokážou žádné kosmetické přípravky, rozhodně ne za pár použití. Já jsem produkty víc jak měsíc poctivě testovala a všimla jsem si, že se mi pupínky dělají míň, a když se mi pupínek udělá, je menší a ne tak červený. Taky se mi pleť potom rychleji “uzdraví”, takže to není tak, že bych měla 14 dní na obličeji pořád ten hroznej pupínek na čele. Ještě jsem si uvědomila, že se mi pleť tolik nemastí, ani když na ní mám celý den make-up.

 

Test kosmetiky proti akné - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pět tipů, jak sezbavit akné na zadku a zádech
Našla jsem způsob, jak bojovat s akné!
TESTUJEME: Co skutečně funguje na akné? 14 SOS PŘÍPRAVKŮ PROVĚŘENO

 

Abych to shrnula, tak mě produkty příjemně překvapily. Jsou vhodné i na citlivější pleť a výsledky jsou znát, hlavně co se týče nedokonalostí a rychlejšího "uzdravování" pleti.

 

Na závěr bych jen chtěla připomenout to, že každá pleť je jiná, a proto to, co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat všem. Ale pokud tě trápí problematická a mastnější pleť, nevidím důvod, proč kosmetiku s konopím nezkusit.

 

Máš zkušenost s kosmetikou s konopím?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •