Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dlouhé a husté řasy jsou pro mě při líčení snad nejdůležitější.

Pomocníci pro krásné řasy + test prodlužujícího séra na vlastní řasy

řasy
zdroj: Thinkstockphotos řasy
aktualizováno 02.06.2015, 19:04 | 29.05.2015, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Dlouhé a husté řasy jsou pro mě při líčení snad nejdůležitější.

Oči jsou přeci oknem do duše, tak proč si ho hezky neorámovat. Mám pro tebe pár tipů, jak si řasy a oči maluju já. Rozhodně nejsem žádný odborník, ale ne každá slečna ví, jak na to. Tak ti chci trošku poradit.

 

produkty
(Foto: Archiv blogerky)

 

Linky


Linky můžou být rozhodně velkým pomocníkem při líčení očí. Hlavně pokud nemáš moc husté řasy. Můžeš si namalovat tenkou linku, kterou spíš jen vyplníš mezery mezi řasami a tím je opticky zahustíš. Já jí maluju linkami ve fixe, protože na tenkou linku jsou pro mě ideální. Určitě se neboj i tlustších (kočičích) linek. Oči hezky zvýrazní a dají jim šmrnc. Ideální třeba na party. Na ty používám gelové linky, které mi vydrží celý den a nerozmazávají se.

 

Řasenka


Tohle není nic nového, já vím. Ale kvalitní řasenku určitě nepodceňuj, protože to je rozhodně ten největší pomocník. Já mám nejradši řasenky s efektem umělých řas, které je hezky rozčesají a neslepují. Mým aktuálním favoritem je L’oreal False Lash Wings Inteza. Mojí další oblíbenkyní je HairPlus Mascara od značky FacEvolution. Ta řasy vážně prodlouží a dělá je hodně přirozené. Ideální když nemám chuť se moc líčit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Krásnější vlasy díky vitamínům
Kritika na blogu - konstruktivní/nekonstruktivní, je nám k něčemu a jak se s ní vypořádat?

 

řasenka
(Foto: Archiv blogerky)

 

Na fotce mám řasenku ze Sephory, která není špatná, ale zase se vrátím k té od L’orealu.

 

Kleštičky na řasy


Pro mě jsou kleštičky vážně poklad. Řasy mi totiž přirozeně rostou rovně a nejsou moc výrazné. Takže si trochu pomůžu kleštičkama a hned je po problému. Jestli máš stejné řasy jako já, tak určitě poznáš rozdíl. Nejdřív mi to s nimi vůbec nešlo a bála jsem se, že si vypíchnu oko. Ale je to jen o cviku. A kdyžtak můžeš vyzkoušet jinou vychytávku, a to kulmu na řasy, která má stejný efekt jako kleštičky.

 

Sérum na řasy


Sérum na řasy je v podstatě taková kouzelná vodička, po které by ti měly řasy více narůst. Měla jsem možnost vyzkoušet sérum od značky FacEvolution a musím říct, že je super. Nanáší se jako tenká linka k řasám a rychle zaschne. Poctivě jsem ho testovala, takže se můžeš podívat na fotky před a po. Musím říct, že změny jsem si všimla už po týdnu.

 

sérum
(Foto: Archiv blogerky)


Ale po více jak 10 týdnech používání si dokonce i můj přítel všimnul, že mám řasy daleko delší. A přiznejme si to, holky, kluci si těhle věcí prostě nevšímají. Sérum jsem používala i na obočí (na vynechaná místečka). Obočí se mi krásně zacelilo.


Séra se dají sehnat za různou cenu, klidně i za 400 Kč. Ale ty nejsou tak kvalitní, jako ty dražší. Tohle stojí přes 2 tisíce, což je jeho jediná nevýhoda. Ale vydrží více jak půl roku a rozdíl je vážně znát.

 

řasy
(Foto: Archiv autorky)


Prodlužování řas vyjde za toho půl roku dráž a ještě to vypadá nepřirozeně. Takže pokud chceš mít dlouhé a přirozené řasy určitě sérum vyzkoušej.

  

Jaké pomocníky pro krásné řasy používáš ty? A máš nějaké triky na hezčí řasy?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •