Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Praha opět ožila módou v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a já jsem tam jako vždy nemohla chybět. V dnešním článku ti chci v bodech popsat jak to na takovém Fashion Weeku vypadá.

Pražský Fashion Week v bodech

mbpfw - 6
zdroj: Archiv blogerky mbpfw - 6
aktualizováno 06.04.2017, 00:00 | 06.04.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Praha opět ožila módou v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a já jsem tam jako vždy nemohla chybět. V dnešním článku ti chci v bodech popsat jak to na takovém Fashion Weeku vypadá.

- Fashion Week je jedno velké čekání. Čekáš na to, než tě pustí do lokace, ve které se přehlídky konají. Pak čekáš, než začne přehlídka (někdy má klidně i 30 minut zpoždění). No a nakonec čekáš, než budeš moct odejít, protože je všude strašně moc lidí a nemůžeš se přes ně dostat.

 

mbpfw - 3
(Foto: Archiv blogerky)


- Všude jsou zajímavě oblečení lidé. Najdeš tam elegantně oblečené lidi, crazy looky, které opravdu vybočují z řady oblečením nebo i make upem. Ale taky se tu najdou normálně oblečení lidé, kteří nejspíš tolik neřeší, co si na sebe vezmou a jdou se třeba podívat jen na jednu přehlídku.

 

mbpfw - 4
(Foto: Archiv blogerky)


- Ať už si na sebe vezmeš cokoliv, rozhodně na Fashion Weeku bude spousta lidí oblečených daleko líp než ty, takže v tu chvíli si začneš připadat, jak kdybys tam přišla v pytli a začneš okukovat všechny okolo, aby ses inspirovala, co si vzít příště.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Můj outfit na MBPFW
Mercedes-Benz Fashion Weekend očima blogerky
MBPFW - akce, která má styl


- Černá je barva Fashion Weeku, a když nejdeš v černé nebo aspoň tmavých barvách, budeš si opět připadat jak kdybys přišla v pytli. Neonově růžovém pytli.

 

mbpfw - 2
(Foto: Archiv blogerky)


- Na téhle akci jde vždycky o vzhled a každému je v podstatě jedno jestli máš dobré srdce. Takže se klidně můžeš řídit heslem „vyfikni se a nahoď resting bitch face“.

 

mbpfw - 5
(Foto: Archiv blogerky)


- Při některých přehlídkách si říkáš, co to návrháři zase vymysleli, a u některých, že bys chtěla všechno. Ten pocit, že nutně všechno potřebuju jsem měla u přehlídky Kateřiny Geislerové a Tique by Petra Balvínová.

 

mbpfw - 8
(Foto: Archiv blogerky)


- Chceš zajít na co nejvíc akcí z doprovodného programu, ale ve finále to mezi přehlídkami moc nestíháš, a tak stihneš nejspíš jen jednu. Ale příště na ten Sustainable Fashion Day fakt půjdu.

 

mbpfw - 7
(Foto: Archiv blogerky)


- Když MBPFW skončí, tak i přes všechno čekání, bolení nohou, spěchání na přehlídky a nepohodlné outfity, stejně myslíš jenom na ty dobré věci jako skvělé přehlídky, street fashion a atmosféra celé akce. A už se prostě nemůžeš dočkat dalšího Fashion Weeku.

 

mbpfw - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

A čím si mě získal zrovna tenhle Fashion Week, který se konal v OD Kotva?
Rozhodně svou atmosférou! Tím, že street style byl podle mě nejvýraznější ze všech fashion weeků, na kterých jsem zatím byla a samozřejmě i přehlídkami. I když na zářijovém Fashion Weeku 2016 byly přehlídky asi větší show.

 

Příště se můžeš těšit na shrnutí přehlídek, které jsem v rámci MBPFW navštívila.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •