Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nedávno jsem začala používat jen přírodní kosmetiku. Prostě už nechci používat něco, co obsahuje silikony, parabeny atd.

Představení české přírodní kosmetiky Topvet

Citlivá pleť
zdroj: Thinkstockphotos Citlivá pleť
aktualizováno 30.06.2017, 00:00 | 30.06.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Nedávno jsem začala používat jen přírodní kosmetiku. Prostě už nechci používat něco, co obsahuje silikony, parabeny atd.

Chci používat přírodní kosmetiku, protože si myslím, že je pro naše tělo lépe vstřebatelná a v přírodě je velká síla. Zatím tedy prozkoumávám terén a zkouším, co mi vyhovuje a jaká značka je pro mě nejlepší. A díky Krásné jsem byla na tiskovce značky Topvet a teď ti ji chci představit.

 

Základní info


Značka Topvet byla založena v roce 1990 a je to tradiční český výrobce přírodní kosmetiky, doplňků stravy, zdravotních prostředků a veterinárních přípravků. Nabízí také bylinné tinktury, tobolky, sirupy, gely a masti. Receptury vyvíjí ve vlastní laboratoři a využívají nejkvalitnější suroviny a postupy, které jsou šetrné k přírodním látkám a zachovávají jejich maximální účinnost.

 

Garance Topvet


- BIO přípravky neobsahují ropné látky
- BIO kosmetické přípravky neobsahují žádné konzervanty, syntetická barviva, syntetické parfémy a živočišné složky
- Jejich připravky nejsou a nebudou testovány na zvířatech

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Přírodní kosmetika? Ano, ale rozumně, jinak dokáže ublížit
Co je přírodní kosmetika?
Slow Fashion & Natural Cosmetics

 

Můj názor a produkty, které mě zaujaly


Značku Topvet jsem před tiskovkou neznala, ale musím říct, že mě hned zaujala. Nejenom proto, že mají přírodní produkty, ale i tím, že to je český výrobce a mají hodnoty, za kterými si stojí.


Kdybych měla vyjmenovat všechny produkty, které mě od této značky zaujaly, asi by ten článek byl hodně dlouhý. Takže tady je jen pár z jejich kosmetických produktů.


Líbí se mi třešňový balzám na rty s arganovým olejem, který jsem mohla otestovat a rty pěkně vyživí a lehce se vstřebá. Navíc má super obal. Dál se mi líbí jejich pleťové oleje a moc ráda bych vyzkoušela avokádový. A ještě zmíním kosmetickou řadu Granátové jablko, která je bohatá na antioxidanty, minerály a aminokyseliny.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •