Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když jsem na konci ledna spěchala po zkoušce na představení nové kolekce módní značky IMRECZEOVA, vůbec jsem si neuvědomovala, že právě její přehlídka byla na posledním Fashion Weeku jedna z mých nejoblíbenějších. Takže když jsem doběhla na akci, ...

Představení kolekce IMRECZEOVA

impreczeova - 8
zdroj: Archiv blogerky impreczeova - 8
aktualizováno 25.02.2018, 00:00 | 25.02.2018, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Když jsem na konci ledna spěchala po zkoušce na představení nové kolekce módní značky IMRECZEOVA, vůbec jsem si neuvědomovala, že právě její přehlídka byla na posledním Fashion Weeku jedna z mých nejoblíbenějších. Takže když jsem doběhla na akci, která se konala v Nespresso Experience Center, seznámila se s milými lidmi a dala si výborný catering, nemohla jsem se na představení šatů těšit víc.

Kolekce 60 degrees


Kolekce značky IMRECZEOVA pro jaro a léto 2018 propojuje dva protikladné světy. Geometrie a přesnost se spojuje se světem ladných a organických tvarů ženského těla.
„Jsem vyznavačkou přesných, ostrých linek, minimalismu a jednoduchosti. V kolekci 60 degrees jsem s ostrou linkou pracovala od samého základu konceptu. Je to hra, ve které vytvářím pomoc přímek, úseček a úhlů dekor prošívání ostré klopy, tvary límečků a zubaté okraje šatů. Vrstvením tento efekt umocňuji, v čistých ostrých úhlech a jejich opakování nacházím půvab a křehkost,“ vysvětluje návrhářka Zdeňka Imreczeová.

 

impreczeova - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

impreczeova - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

V kolekci najdeš krátké a dlouhé šaty z matného hedvábí, proužkovaného popelínu nebo jemných úpletů. Dál tam jsou monochromatické kabátky z tenkého oděvního neoprenu nebo lehké letní kalhoty. Kolekce je laděná do tělových, vínových, modrých, šedých a černých barev.

 

impreczeova - 7
(Foto: Archiv blogerky)

 

impreczeova - 9
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Představení nové kolekce Dyrberg/Kern
Kolekce večerních šatů Zuzany Kubíčkové je kouzelná. To musíš vidět!
Úžasná nová kolekce Victorie Beckham: Obdiv potiskům, korzetům i ženské křehkosti

 

impreczeova - 10
(Foto: Archiv blogerky)

 

impreczeova - 3
(Foto: Archiv blogerky)


Styl Zdeňky Imreczeové se mi hrozně líbí, miluju minimalistické oblečení z kvalitních materiáů, které má krásné detaily a zajímavý střih. Navíc sama návrhářka je úžasná a strašně dobře se mi s ní o kolekci povídalo.

 

impreczeova - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

No a když jsem se všemi dopovídala, tak byl čas zase běžet. Při rozloučení jsem dokonce dostala krásný tulipán a taštičku s dárkem. Tím byla krásná černá čelenka, která mi zůstane jako památka na tohle příjemné dopoledne.

 

impreczeova - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

A na dalším Fashion Weeku, kde značka IMRECZEOVA představí novou kolekci na podzim a zimu 2018. A já se už nemůžu dočkat.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •