Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Značku šperků Dyrberg/Kern znám moc dobře, protože jejich šperky mě provází už od patnácti, kdy jsem k narozeninám dostala prstýnek od téhle značky. Když jsem měla možnost jít na představení jejich nové kolekce, tak jsem byla vážně zvědavá, s čím ...

Představení nové kolekce Dyrberg/Kern

sperky - 6
zdroj: Archiv blogerky sperky - 6
aktualizováno 12.10.2017, 00:00 | 12.10.2017, 00:00 | Karolína Rejmontová/Krasna.cz

Značku šperků Dyrberg/Kern znám moc dobře, protože jejich šperky mě provází už od patnácti, kdy jsem k narozeninám dostala prstýnek od téhle značky. Když jsem měla možnost jít na představení jejich nové kolekce, tak jsem byla vážně zvědavá, s čím značka přijde.

Svět hudby a rytmu


Kolekce Rhythm je inspirovaná světem hudby a rytmu. Při tvoření se návrháři insirovali klasickou hudbou, blues, jazzem a také tancem.

 

sperky - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

Každý šperk tedy představuje určité ztvárnění rytmu. V kolekci najdeš hlavně tlumené barvy ušlechtilých kamenů – tygří oko, jaspis, černý onyx nebo zelený achát.

 

sperky - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Miluješ masivní šperky? Jak je nosit?
Nauč se správně nosit a kombinovat šperky
Super nápady, jak si stylově zorganizovat drobnosti, kosmetiku i šperky!

 

sperky - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Líbí se mi, že si zákazníci mohou vybrat mezi minimalistickými ozdobami na každodenní nošení a výraznými šperky na večerní akce.

 

sperky - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Kromě šperků si pozornost zaslouží i hodinky, které mají opravdu nádherné. Mně se hodně líbí s koženým páskem, protože vypadají elegantně a vážně stylově.

 

sperky - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

A jako další jsem se prostě zamilovala do jejich rose gold prstýnků a náramků. Takže už si asi začnu sepisovat dopis pro Ježíška, haha.

 

Jaké šperky nosíš nejradši?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •